Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak jobban bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak jobban bejön egy olyan pasi, akit éppen Nővel látnak?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert amúgy nem figyelnek fel rám a lányok de múltkor egy lány haverommal voltunk valahol és feltűnően bámul 2 lány kb 20 percen át.

2016. szept. 1. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert egyrészt ha nő mellett látnak, akkor azt gondolják, hogy lúzer már nem lehetsz, ha nő közelében vagy, másrészt meg a versenyszellemet is felébreszti.
2016. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
a nők is a férfiak is a lányokat/nőket bámulják, nem volt ez másképp most sem, csak te éppen ugye ott voltál az egyik megbámult mellett közvetlenül
2016. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem éppen így történt, ugyanis,amikor odafordultam,mosolyogtak mindíg
2016. szept. 1. 01:02
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, aki bejön az nő nélkül is bejön, aki nem az meg sehogysem.
2016. szept. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt vettem észre, ha nővel vagy az már azt feltételezi, hogy valamiben jó lehetsz, kellesz másnak is stb.. Én amikor unokaöcsémmel bevásároltunk, a nők vérszemet kaptak tőlem, mert nem tudták, hogy rokoni viszonyban vagyunk. Mi csak nevettünk magunk között, nem tudtuk, hogy ilyen hatása lesz. Többször együtt is mentünk szórakozóhelyre is. Szóval én csak ajánlani tudom, hogy valamilyen nővel mutatkozzanak a férfiak, mert úgy tűnik ezáltal megnő a renoméjuk.
2016. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Az olcsó fejű primitív nőknek biztos. Egy komoly nő csak függetlenekkel ismerkedik. Ha ez a kérdés amúgy casting, kedves hűtlen Kérdező, akkor az is olcsó.
2016. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A nőknek az kell, aki másnak is kell, egyszerűen így működnek.
2016. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt nemrég egy hasonló kérdésnél is megerősítettem. Igen, ha nővel vagy, akkor jobban felfigyelnek rád a csajok! Számtalanszor tapasztaltam. Az feltételezhető okokat már előttem leírták. Ha egyedül vagyok, oda se bagóznak rám a csajok, pedig nem vagyok egy lúzer típus. Amikor barátnőmmel voltam, sokszor akartak kikezdeni velem. Valamiért ez így működik és kész. Lehet tudat alatti ez a nőknél, és az örökös egymással való rivalizálás a kiváltó oka...
2016. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Valamelyik nap elmentünk gyorsétterembe az egyik lány haverommal. Nagyon csinin öltözött fel, nem volt kirívó, de azért eléggé a húha kategória volt. Kajáltunk, és igen, amikor mentünk ide-oda, a csajok folyamatosan engem néztek, és mosolyogtak, elég sokan. Nem vagyok egy népszerű srác a csajok között, alapból észre sem vennének, de mivel egy nagyon csinos lánnyal mentem ebédelni, ezért eléggé fennakadtak a szemek. 23/F
2016. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"Az olcsó fejű primitív nőknek biztos. Egy komoly nő csak függetlenekkel ismerkedik. Ha ez a kérdés amúgy casting, kedves hűtlen Kérdező, akkor az is olcsó."

Te vagy nem ismered a nőket vagy egy rettenetesen ostoba példány vagy közülük!

2016. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!