Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Behalok h egy lány sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behalok h egy lány sem akar hosszabb távba gondolkodni, miért nem?

Figyelt kérdés
Nem akarnak velem, én meg elképzeltem már milyen jó lenne közösen összeállni tervezni összekötözni. Vagy ha van is ilyen lány annak olyan valótlan elképzelései vannak, amiket ember nem tud alájuk tenni. El kéne dönteni mi a fontosabb az anyagiak külső, vagy egy életre szóló stabil kapcsolat.. De ez utóbbinál úgy látom nem igazán törik magukat.
2016. szept. 23. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzá illő társsal mindenki akar.
2016. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha egy lány letesz 3 nyelvet, diplomát aminek amúgy soha az életbe hasznát nem venné, és veri a mellét hogy mit ért el, emellett egy multis jol fizető cégnél megkeresi mondjuk a havi 250-300 nettót, van 1001 ismerőse, akkor szerinte a hozzá illő társ is ilyen legyen, vagy efölötti? Lejjebbi emberek meg már nem léteznek.
2016. szept. 23. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagiak, a külső és az életre szóló stabil kapcsolat nem zárják ki egymást. ;)
2016. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ő joga eldönteni, milyen társat tart hozzá illőnek.
2016. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnak valami konkrétumot is.


Hozzám is oda akart költözni az egyik exem. Mikor mondtam, hogy OK, de előbb legyen fix állása, fix fizetéssel és minden hónapban belead a rezsibe és a kajába, akkor én voltam az ingyenélő ribizli, aki arra hajt, hogy eltartsa a pasija.


Szóval ha eddig egy nő se tervezett veled komolyan, akkor lehet, hogy nem a nőkkel van a baj.

2016. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Nem akarnak velem, én meg elképzeltem már milyen jó lenne közösen összeállni tervezni összekötözni" És szerinted nekem nincs pénzem?
2016. szept. 23. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem tudom, hogy ti milyen nőket ismertek, meg hol próbálkoztok...

Nekem az összes lány ismerősöm szeretne stabil kapcsolatot, összeköltözést, utána ha eljön az ideje, akkor családot, stb. Mind azért panaszkodnak, hogy nem találnak olyan pasit, akinek ez kéne, mind csak a szexre menne, de kapcsolatban inkább lazábba mennének bele (nem tervezgetnek előre, nem ragaszkodnak egymáshoz, nincsenek együtt túl sokat, stb)

(20-25 éves korosztály főleg, akikről írtam)

2016. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt még barátnőm se. De nagyon szeretnék már összeköltözni egy lánnyal/nővel.


Jól keresek. Sütök, főzök, takarítok, mosok, mosogatok, vasalok.... szóval nem házi-robotra van szükségem, hanem csak egy társra...


29f

2016. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!