Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők kiakadnátok e azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők kiakadnátok e azon ha az párotokról kiderülne hogy olyan oktató anyagokat vásárolt néz vagy olvas ami után sokkal jobb élményt nyújthatna nektek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2016. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Például interaktív (digitális) oktatóprogram, hogyan kell jól nyalni/masszírozni.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=4Vps1XvJi9c

2016. szept. 23. 18:05
 3/12 A kérdező kommentje:
2016. szept. 23. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akadnek ki.
2016. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit igen, mert felesleges ilyenre pénzt kiadni, mikor egy rakás ingyenes tartalom érhető el az interneten. Plusz, én jobban tudom, mi a jó nekem, szóval inkább velem beszélje meg, mit csináljon máshogy.
2016. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És ha a srácnak még semmi tapasztalata ?

29 éves vagyok és nagyon úgy vagyok vele, hogy nem szernék le égni. Nem szándékozom egyből az orrára kötni, hogy még nem voltam senkivel. De úgyis rájön ha túl sokat bénázok. De ha ez összejönne nem lenne rossz első benyomása rólam szex terén.

2016. szept. 23. 18:23
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ki nem akarnék, gesztusként aranyos tőle! De valóban, mindenki más.. ! :D

Pl.; aki eleve nem szereti a nyalást, annak csinálhatják bárhogyan.


Illetve, ha kapcsolatom lesz, csakis olyan ahol 120%- a kommunikáció, testileg - lelkileg felfedezzük egymást! Szóval remélném azért, hogy nem " vetemedik " ilyenre ! :D

2016. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha meg semmi tapasztalata és így próbál tanulni és el se meri nekem mondani, hogy tapasztalatlan, még egy gyáva lúzernek is nézném, és elég sokat csökkenne a szememben a megítélése. Nem baj a tapasztalatlanság, sokkal gázabb, ha valaki úgy is viselkedik mint valami kis félénk szendeszűz. Női anatómiát ismered, nem? Ennél több tudás nem kell, meg kell mondani, hogy tapasztalatlan vagy és utána együtt megtapasztalni a dolgokat, a csaj majd rávezet, mi hogyan jó neki.
2016. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb oktatóprogram én magam vagyok, hiszen én vagyok az egyetlen, aki tényleg meg tudja mondani, mire vágyom, mi hogyan esik jól, mit szeretnék. Ha erről tudunk nyíltan beszélgetni és az én személyes szubjektív érzeteimre figyel, az én tanácsaimat tartja be, akkor minden nagyon jó lesz.
2016. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen méltányolandó. Nem értem a kommenteket, van egy pasi aki nem csak ül és várja a jószerencsét hanem tesz is érte, képzi magát mielőtt akcióba indulna. Ne hogy már ezért szégyenkeznie kelljen, nyugaton ez teljesen normális és elfogadott dolog. Gondolom nőknek is vannak ilyen anyagok.

Sok szerencsét és ügyes legyél! :)

2016. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!