Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal vagy öregebb oktato a...

Fiatal vagy öregebb oktato a jobb (b jogsi)?

Figyelt kérdés
forgalomban
2013. aug. 5. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nincs korhoz kötve.. aki előtt ne érzed magad zavarban. a fiatalabb nem azt jelenti hogy nincs elég tapasztalata.. nekem kb 30 évvel öregebb volt az oktatóm (én 17 ő 47) nem volt para.. ha a fiatalabbat választom (aki helyes volt) akkor tuti hogy tökre zavarban lettem volna... így meg tök laza volt az egész.. ő evett , én meg szenvedtem nyáron.. :D
2013. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Az idős oktató ugyanúgy lehet laza/jófej, mint a fiatal. Sőt!


A legjobb ha vannak ismerőseid akik tanultak náluk, én is ez alapján választottam :) Sok sikert!

2013. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem keresztapám rohadjófej, oktató 39 éves.

Rohadt jól vezet. Nagyon szeretek vele utazni, bírom ahogy tapossa az autókat. Ezzel szemben az édesapám 40 éves. Ő se vezet rosszul, de szar lenne oktatónak. Elsőnek igaza van

2013. aug. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet így meghatározni. Embere válogatja. És ez nem korfüggő.

Amúgy te válogathatsz? Én annak idején azt kaptam, akit rám osztottak. De így se volt vele semmi gondom.

2013. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korfüggő. És én is azzal vezettem, akit éppen kiosztottak mellém a suliból. De szerencsére bejött, jó tanárom volt. :)
2013. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én oktatóm középkorú volt, de egy idegbeteg állat volt. Lakott területen kívül az éles kanyarokban is megkövetelte a 90-t, ha vmit elrontottam kiabált, de mindenre megtanított kivéve az emelkedőn indulást kézifékes módszerrel arra magamtól kellett rájönnöm a Suzukinkon.
2013. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az legyen a legfontosabb szempont, hogy nyugodt legyen. Kezdő vezető nem ritkán csinál butaságot és nem árt, ha nem jön ki a sodrából egyhamar :D
2013. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!