Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy nővel ha megtudnátok róla, hogy kamaszkorában depressziós volt?

Figyelt kérdés

A depressziót letagadhatnám, de a vágásokat a kezemen már nem. Az már örökre ott fog maradni és igazából én nem is akarnám eltüntetni mert tanultam belőle. A baj csak az hogy kb. mindenki gyogyósnak meg elmebetegnek néz.

23/L


2016. szept. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán. Nincs ebből semmi gond.
2016. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem zavarna egyáltalán annak meg örülnék ha bízik bennem annyira, hogy megosztja velem az ilyen titkait.
2016. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MolotovPunk ***** válasza:
Nem sokat számít az,ha valaha depressziós volt valaki,de ma már nem az.A jelen a fontos mindig.(A múlton nem kell rágódni.)
2016. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te járnál egy olyan fiúval, aki még mindig hellyel-közzel depressziós?
2016. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Jaaaj, kamaszkorában 10/9 ember volt depressziós, kb. 7 meg öngyi is... Nem nagy ügy, Te is szépen kinőtted, ahogy kell és kész.
2016. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én adnék esélyt egy ilyen kapcsolatnak, és volt is ilyen kapcsolatom régebben. Akinek megtetszel, az elfogad úgy amilyen vagy. Ha már nem csinálod amit régen, szerintem nem jelenthet problémát. Volt egy lány barátom akinek a testvérének bejöttem, mindig közeledett hozzám, mondta szeretethiánya van stb.. megölelhet?.. Ezzel nem volt gond, ő is vagdosta magát. De éreztem, hogy lelkileg nincs rendben, depis volt és nem mertem felvállalni.

Az a legfontosabb, hogy ne legyél negatív az élet kérdéseivel kapcsolatban, légy nyitott, szívből élj, és ami nem boldogít azt hagyd el. Ne adj indokokat arra, hogy ilyet művelj magaddal, mert nem szép dolog. Próbálj meg pozitív lenni.


21F

2016. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam depressziós és meg is vagdostam magam, aztán rájöttem, hogy a depresszió csak egy illúzió. Ebből kifolyólag teljes mértékben megértenélek. Egyébként nem számít, hogy mi volt, csak az számít, hogy mi van. Azzal meg ne foglalkozz, aki emiatt lenéz. Csak mosolyogj és legyél önmagad.
2016. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vagdosás NEM jelent depressziót.
2016. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is megismerkednék a lánnyal. Jó sokat beszélget-

nénk, valószínű felhozná a témát, tapintatosan kifaggat-

nám, hogy mi is áll a dolog hátterében.

Mindenesetre nagyon figyelni kell rá, mert nem tudni,

hogy nem-e kiújul a probléma. Persze lehet, hogy egy

párkapcsolat alapból javítana a dolgokon.


Persze a vagdosás és a vágások között is van eltérés,

nem feltétlen depresszióra utal.


És nem vagy gyogyós. Legalábbis ennyitől még nem :)

2016. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!