Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy soha nem lesz pasim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy soha nem lesz pasim, ha kicsit depressziós fajta vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam panaszkodni és sajnáltatni magam, hanem csak szomorú vagyok elég sokszor. :( De úgy érzékelem, hogy ez riasztja az embereket. Ezért próbálom nem kimutatni, de egy kapcsolatban úgy sem lehetne eltitkolni...
2016. febr. 26. 14:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Voltak már egyébként pasijaim, ez csak az elmúlt 1 évben van így kb.
2016. febr. 26. 14:18
 2/16 anonim ***** válasza:
szomorú lányokat nem szeretik
2016. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A pénzsóvárokat még kevésbé.
2016. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy szomorú?
2016. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert sok a problémám. Magánélet. :(
2016. febr. 26. 14:27
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak hisztis vagy.
2016. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mondanál hisztisnek, ha ismernéd azokat az elmebeteg embereket, akikkel sorra összeakadok... Sajnálom őket, de nem lehet segíteni rajtuk, és minden jót kiszívnak az emberből...
2016. febr. 26. 14:29
 8/16 anonim ***** válasza:

A depresszió nem betegség, sokkal inkább állapot. Ha a megfelelő ember lesz melletted pillanatok alatt eltűnik, de ha egyedül maradsz jön mint a talajvíz.

Tudatosabban kéne partnert választani és nem lenne ilyen gondod!!!

38F

2016. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát én már megjártam egy ilyen lánnyal. Sokat üzengettünk egymásnak, először ő is depressziós meg magányos lánynak mondta magát, majd kiderült később, hogy igazából csak játssza az agyát, és már számtalanszor lett volna esélye bepasizni, csak túl válogatós volt.

Szerintem a depresszió nem akadály, bár jelenthet akadályt, sokszor nem ez a baj...

2016. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*bár jelenthet hátrányt
2016. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!