Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichés gondokkal küzdök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichés gondokkal küzdök és depressziós is vagyok. Lehet így valaha társam?

Figyelt kérdés
Szinte mindig rossz kedvem van, nagyon sokszor elkap a sírógörcs is. Most nem dolgozok sehol, nincs kedvem semmihez, már hetek óta ki sem mozdultam itthonról. Akármit csinálok a férfiaknak még se kellek. Talán jobb lett volna ha meg sem születek. Rosszindulatú válaszok kíméljenek, így is szarul érzem magam.
2016. szept. 22. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen megértelek, én is voltam ebben az állapotban, néha még most is visszacsúszok ideig óráig. Nehéz, de próbáld meg összeszedni magad. Változtass a jelenlegi életkörülményeiden, nekem ez rengeteget segített.
2016. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Tanuld meg magad szeretni és ne azt várd, hogy mások szeressenek. Ha magad szereted lesz önbizalmad és mások is látni fogják ők is szeretni fognak.
2016. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlom neked Eckhart Tolle könyveit.
2016. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed lehet valaki aki segíthet, ne szégyeld és kérj tőle segítséget.Akár a szüleidtől is..testvértől.Ha nincs,akkor bizony csak magad tudsz magadon segíteni...


Sokan együttérzünk veled, nekem nincs jó tanácsom, csak annyi, hogy valahogy el kell viselni az életet, és ha bármilyen álmod van, akkor valósítsd meg, legyen egy terved,célod. Nekem jelenleg úgy sikerült célt találnom, hogy senkim nincsen évek óta...Évek óta szerettem volna valamit megcsinálni, és most bele fogok vágni, mégha késő is, de az álmaim után fogok menni. Társ egyelőre nem is szerepel az álmomban.

2016. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz szakemberhez?
2016. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A szeretet nem attól függ, hogy szeretem-e magam vagy sem. Valaki vagy szeret ahogy vagy, vagy nem. Azért 25 évesen már vágynék kapcsolatra, meg rossz is látni hogy más velem egyidősök, milyen boldog kapcsolatban élnek.
2016. szept. 22. 12:29
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Keress valami hasonló fiút, itt szerintem van elég...

Én mindenesetre nem is keresnék kapcsolatot, ha a helyesben lennék, hanem megpróbálnék kigyógyulni az egészből szakember segítségével. Én sem szeretnék más ingyen pszichológusa lenni, szóval mástól sem várnám el.

2016. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Hogy várod el mástól hogy szeressen ha te sem tudod saját magad szeretni?
2016. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

"Keress valami hasonló fiút, itt szerintem van elég..."


Szerintem az lenne a legrosszabb, ha két depressziós ember összeállna és kölcsönösen "lehúznák" egymást. A megoldás a szakember segítsége, ha egyedül nem megy a változás; utána érdemes párkapcsolatban gondolkodni.

2016. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A szakember pedig kiröhögne.
2016. szept. 22. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!