Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak anyagilag hozzám illő társat? Társkeresőn mégsem kezdhetem ezzel, hogy mennyi a kereseted, hogy élsz? Ötlet?

Figyelt kérdés
Tudom milyen gáz milyen felszínes blbabla. Pedig egyáltalán nem az,hogy azt szeretném a párom is olyan jó anyagi helyzetben legyen mint én. Regisztráltam tinderre,de nem merek találkozni senkivel sem,mert mi van ,ha meglátom,hogy szegény? A képek alapján nem lehet egyértelműen leszűrni..Mielőtt elítélnétek eddig az összes párom szegényebb családból jött és mindig konfliktus forrás volt ez,de nem az én részemről,hanem az övékről,hogy bezzeg az én családom,meg,hogy nekünk biztos nem kellett megdolgozni a pénzért,meg mi lenézzük őket,pedig teljesen alaptalan volt. Vagy ajándékozásnál,hogy én vettem egy pl parfümöt ami 30k volt ő meg egy párnát,és itt is engem nem zavart volna a dolog,de őt igen és sírt,hogy nem adhat nekem többet stb stb stb. A lényeg,hogy miután ő megcsalt azután megfogadtam nekem többet nem lesz ilyen barátom,de akármerre járok nem találok ilyen személyt vagy nincs ilyen kapcsolatom. Valami ötlet?
2016. szept. 24. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
lol gratula. jó kérdés lett :d
2016. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
28%
pfffffffffffffff
2016. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Jó kis troll szarkérdés, idáig bűzlik.
2016. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Én alapból nem vagyok anyagias szóval ha neked az a fontosabb akkor örülnék ha mihamarabb kiderülne és elválnának útjaink

Nekem egyszer az egyik csaj azt mondta ő az izmos pasasokat szereti ami rosszul esett viszont ebből tudtam hogy mi biztosan nem illenénk össze

Tovább is álltam

Keress olyan helyeket ahol az igényeidnek megfelelő emberek vannak!

23/F

2016. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez nem troll kérdés én halál komolyan gondolom és amit írtam mellé az is igaz. Tudom a társadalom megveti az ilyen embereket,de nem tudok már másra gondolni csak arra,hogy az ilyen szegényebb srácok akár a kincsesbányát látnák bennem,mert bizony volt olyan,hogy mondta nekem egy srác így a szemembe nézve "kellene egy pénzes lány" . LOOL

Járok ilyen "sznob" helyekre ,de csak a családommal és így nincs esélyem ismerkedni plusz oda mindeki a párjával jár vagy egy-két idős ember vadászik,de nekem nyilván nem az a célom...

2016. szept. 24. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
hát nekem pont az ellenkezője jutott.. de ettől még én a "pénzes" nő kimaradt az életemből ellenben az én pénzem mindig is jó volt.... most szarul megy, de ment már jobban illetve szarabbul is........ egyszóval az anyagias része nálam hullámvölgy........ és én semmiképpen nem tudnám megcsalni a barátnőmet...... nem is tudnék meg kerülnék olyan helyzetbe........ mondjuk ez megint csak érdekes és minden pasi ezt mondja sztori.
2016. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
beleszületsz a jóba és anyuci-apuci cége eltart, akkor te ne mondd az, hogy megdolgoztál érte.. talán a szüleid vagy a nagyszüleid megdolgoztak! de te nem!
2016. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írtam olyat,hogy én dolgoztam érte? A családom dolgozott azaz együtt, nyilván nem én fektettem le az alapokat,de rendesen kivettem a részem belőle..és amikor még fiatal voltam igencsak szegények voltunk,annyra hogy lehet sokan el sem tudnák képzelni és azt,hogy milyen keveset törődtek velem a szüleim..épp ezért nem néztem csúnyán soha azokra az emberekre akik szerényebb körülmények között élnek,de sajnos mindig megjártam velük és sokat bántottak is az anyagiak miatt így mára felnőtt fejjel belátom,hogy nem jó dolog a nagy anyagi különbség főleg a nő javára.
2016. szept. 24. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek neten, chateljetek, levelezzetek stb, abból kiderül úgyis, hogy milyen a másik és az anyagi helyzete is. Nem kell azonnal rohanni randizni. Tessék megismerni egymást valamennyire. Aki meg nem tud neten kommunikálni, annak meg úgyis mindegy.
2016. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Hello, én valamennyire átérzem a helyzeted, egy gazdag elkényeztetett fiú vagyok, de a szerelemben baromira nincs szerencsém, egy normális hosszútávú kapcsolatom nem volt, sok esetben a pénz volt az oka, de persze nem feltétlen. Az a baj, hogy azok a lányok, akik engem legjobban érdekelnek(az ilyen, csendes visszafogott, aranyos, rendes lányokért vagyok oda), nem is akarnak tőlen semmit, mert hogy teljesen más életstílusom. Mindig az ilyen felszínes ,nagyszájú, nyomulós p_nákat vonzom be, akik totál hidegen hagynak. A magam részéről magasról leszarom az anyagiakat és sosem választanék ez alapján párt, az viszont szomorú tapasztalat, hogy engem sokszor csak ezért néznek ki maguknak a lányok és nem is akarnak megismerni.
2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!