Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak anyagilag hozzám illő társat? Társkeresőn mégsem kezdhetem ezzel, hogy mennyi a kereseted, hogy élsz? Ötlet?

Figyelt kérdés
Tudom milyen gáz milyen felszínes blbabla. Pedig egyáltalán nem az,hogy azt szeretném a párom is olyan jó anyagi helyzetben legyen mint én. Regisztráltam tinderre,de nem merek találkozni senkivel sem,mert mi van ,ha meglátom,hogy szegény? A képek alapján nem lehet egyértelműen leszűrni..Mielőtt elítélnétek eddig az összes párom szegényebb családból jött és mindig konfliktus forrás volt ez,de nem az én részemről,hanem az övékről,hogy bezzeg az én családom,meg,hogy nekünk biztos nem kellett megdolgozni a pénzért,meg mi lenézzük őket,pedig teljesen alaptalan volt. Vagy ajándékozásnál,hogy én vettem egy pl parfümöt ami 30k volt ő meg egy párnát,és itt is engem nem zavart volna a dolog,de őt igen és sírt,hogy nem adhat nekem többet stb stb stb. A lényeg,hogy miután ő megcsalt azután megfogadtam nekem többet nem lesz ilyen barátom,de akármerre járok nem találok ilyen személyt vagy nincs ilyen kapcsolatom. Valami ötlet?
2016. szept. 24. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 oszd szét a vagyonod és akkor megoldod a kérdést.
2016. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért ismerkedésnél a "mit dolgozol?", "hol laksz?" elő szokott kerülni, abból lehet következtetni.

Aztán facen megnézed a nyaralós képeit, meg, visszapörgetsz merre járt a világban és láthatod, ha ki se tette a lábát Európából, az nem a te szinted.

Nézz körbe a hasonló ismerőseid között, hogy milyen hobbikat űznek, hová járnak és kövesd őket.

2016. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy keresd a golf klubban vagy a tenisz klubban, squash klubban. "Biztos" jóval rendesebbek mint egy olyan lány aki nem gazdag családból származik.:) Személy szerint nem tartom helyesnek, hogy így állsz ehhez a kérdéshez, mert az is lehet, hogy sok esetben te is rosszul kezelted a helyzetet. Viszont mindneki eldöntheti, mi alapján választ part egészen addig, amíg szerelmes nem lesz egy olyan emberbe, aki pont nem volt valamiért abban a körben amibol választani szeretett volna, mert a szerelmet nem lehet irányítani. A másik, hogy normális esetben nincs ráírva valakire mennyi pénze van, ha meg annyira látszik es meg reklámozza is az valóban gaz. :) Vannak akiknek bejön a nyomulas és húzzák a strigulat, mert "belefér a büdzsébe" és a vannak olyan "nők" akiket ez nem érdekel és megalázzák, lealacsonyitjak magukat a pénzért. Szomorú mindenképp, hogy itt tartunk. Gondolom kapom a pirosakat majd erre a válaszra a strigulazoktol és a haremuktol! :)))

Ugy érzem nem tudtam teljesen azonosulni a kérdéssel, ne haragudj! :)

2016. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mondjuk ez is kétirányú dolog.

Téged se kényszerített senki arra, hogy 30 ezres parfümöt vegyél a másiknak.

Nem mondom, hogy egyszerű helyzet, amikor a két fél között durván nagy anyagi különbség van, de azért némi érzelmi intelligenciával lehet ezt kezelni - ebből az esetből meg a kérdésből úgy általában eléggé az jön le hogy neked ilyened meg nem igazán van.

2016. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak fizetős társkereső oldalak, az kicsit előszűr, ha találsz aránylag fiatalt fent, akkor feltehetően az illető jó anyagi helyzetben van.
2016. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!