Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos egy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos egy társkeresőn csak az idejét vesztegeti igaz?

Figyelt kérdés

Megnéztem néhány társkereső oldalt. Láttam csomó kigyúrt félmeztelen, jóképű macsót a pasik között.


Én nem vagyok ilyen.


Ezek logikus a kérdés mennyi esélyem is van az ilyenekkel szemben? Ők sokkal értékesebb pasik a nők szemében, mint én.


2016. szept. 18. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a társkeresőkön minimum 7x-ös férfitöbblet van, így szinte átlagos feletti kinézettel, intelligenciával is csak az időd vesztegetnéd.
2016. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt:

-Mindenki szemében más az átlagos és más a jóképű. Nem mindenkinek jön be a kigyúrt, ahogy nem mindenkinek jön be a testes sem

-Nem mindenki a macsót keresi.

Szóval pont u.annyi esélyed van, mint nekik.


Egyéni véleményem: Tojok a kigyúrt palikra, a macsókra meg még annál is jobban. Nem tetszenek.

2016. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha így állsz hozzá, akkor nem sok esélyed van, az tény. De próbáld kihozni magadból a legjobbat, legyen egy jó fotód, meg jó bemutatkozásod és próba cseresznye. (Nem muszáj kigyúrtnak lenni, hogy jól nézz ki.) Ha ez megvan és nem jön össze semmi, akkor visszajöhetsz panaszkodni. :D
2016. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Jajj, te nőként ne okoskodj csak... Könnyű úgy beszélni, amikor nem voltál soha a másik oldalon. A többszörös férfitöbbség teljesen megszokott ilyen oldalak esetében.

Ha 7-8x os női többlet lenne és is tudnék okoskodni, hogy milyen jó és élvezetesek ezek az oldalak...

2016. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem sok esélyed van szerintem, a kettes hozzászólásán meg jót röhögtem :D

Persze, egyenlő esélyek :D

2016. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
#2: Piros mancs.
2016. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Átlagos srácként tényleg nincs sok esélyed. A szöveg és hasonlók senkit sem érdekelnek. (Konkrétan meg is vizsgálták és a társkeresőn lévő nők 98%-a kép alapján döntötte el, hogy megnézi e a férfi teljes profilját. Vicces, hogy itt egy csomó ember úgy érzi, hogy a tényeket simán felülírhatja a saját személyes véleménye.)

Próba, szerencse alapon azért megpróbálhatod. Matematikailag van esélyed.


#2: Ugye nem gondoltad komolyan, amit írtál? Szerinted ugyanannyi esélye van csajozás terén C. Ronaldonak és a magyar bikicsunájnak? Kérlek, mesélj még! :D

2016. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Én se vagyok egy szám saját véleményem szerint, de pl én a barátnőmet tinderen ismertem meg és ő meg azt mondta, hogy szinte mindenki egyforma volt csak én lógtam ki a tömegből.


Szóval nem lehetetlen, de kevés az értelmes lány a netes társkeresőkön.

2016. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Teljes időpazarlás, mivel majdnem 10x annyi a pasi, ezért a felső 5%-nak lehet sikere. Ha csak nem te vagy 20 random férfi közül a legjobbképű, akkor időpazarlás
2016. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
figyu össze lehet hozni egy olyan képet amivel sikered lesz......pl elutazol egyik menőbb tengerpartra, lősz egy szelfit amin napszemüvegben iszod a koktélt, háttérben ugye tenger bla bla......1000szer annyi esélyed lesz mint egy igazolványkép-szerű fényképpel DE....valszeg a csajszi csak akkor és ott adja majd oda magát neked mikoris magaddal viszed egy ilyen utazásra :D
2016. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!