Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz olyan kicsi mellekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan kicsi mellekkel párt találni a nőknek mint amik a képeken vannak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Ezek gyakorlatilag már nem is mellek sztem :(



2016. szept. 25. 10:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak az alakjukon múlna a pártalálás, akkor engem már meg is találtak.
2016. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
A lányok alakilag rendben vannak. Na majd ha szülnek, akkor hogy megnő majd a mellük..
2016. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 90-ben született F.. ***** válasza:
44%
1 isteni fenék többet ér bármilyen mellnél.
2016. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs gond vele, engem jobban zavar a festett haja és az a tetoválás. Alakra pont jó.
2016. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
a nők még mindig nem két mellből állnak. Nekem legalábbis bejön a csaj képekről. Pont nem érdekelne, hogy kicsi a melle. Szép a mosolya, jó az alakja és ha csak a képekből kellene itélnem kislányosan szende, de tud vadmacska is lenni. De úgyis a személyes beszélgetés döntene. Szóval a kérdésedre a válsz, ha sok olyan pasi lenne aki úgy gondolkodik mint én akkor nem lenne nehéz párt találni ilyen kis mellekkel, de az ilyeneket mint én észre se veszitek, mert nem a bugyitokba akar bejutni már az első alkalommal. ez van.
2016. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Ez a csaj szinte 10/10 nálam, csak az a tetoválás ne lenne.
2016. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
Hát van ilyen barátnőm és ő most az 5. párjánál tart. (25) Szóval szerintem nem rosszak esélyek ha normális a nő.
2016. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Hát...A képeken szereplő formákat már tényleg nemnagyon lehet melleknek nevezni...
2016. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én fenékpárti vagyok.

Nekem tetszenek a pici mellek is emiatt. Nálam tuti nyerő is tud lenni egy pici mellű lány. Sőt... :)

2016. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért mondom, de nekem nem is kéne olyan társ, akit a mellemmel tudok csak lenyűgözni. Annál még a magány is jobb, ha a másik nem a lelkemért szeret, hanem a testemért. Ha pedig valóban szeret, nem csak egy szexuális eszköz vagy számára, ami kielégíti a vágyait, akkor még három mellel is elfogadna vagy akár mell nélkül. Mondjuk nekem nincs mellem, de pont ezért nem gyúrom ki magam. Nem fogok azért változni, hogy "szeressenek". Aki valóban szeretni tud, az így is szeret, aki meg nem, arra nem is vagyok igazából kíváncsi.
2016. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!