Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedtek társkeresőn ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtek társkeresőn ti nem féltek találkozni? Hogy győzitek le a félelmeiteket? 21L

Figyelt kérdés
Még soha nem csináltam ilyet,de megismerkedtem 2 szimpatikus sráccal is és jó lenne személyesen találkozni. Viszont félek,hogy nem fogok tetszeni, vannak rólam képek ,de úgy érzem valóságban másképp nézek ki,félre ne értsetek semmi képszerkesztés nem történt,egyszerűen képeken másabb a külsőm ,mint élőben. Félek ,hogy negatív lesz a benyomás,nem tudom,hogy ezt képes leszek-e elviselni.
2016. szept. 27. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

1. önbizalomhiányban szenvedsz elég erősen, inkább ezt és az agyadat tedd rendbe! tanuld meg szépen látni magad!

2. ha rendbe tetted az önbizalmadat, akkor máris lazábban fogod venni az egészet, mert mitől is félnél? találkoztok, és ha nem jön össze, hát bumm, jön a következő

2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Tartottam kicsit a találkozótól. Bejöttem a lánynak, ő is nekem, aztán mikor meglátott, majdnem sarkon fordult. Pedig nem vagyok büdös, leprás, ápolatlan és olyan világ rondája sem talán. Szóval nekem csalódás volt. Párszor lejátszódott.
2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az élet nagy drámái ezek. Mindenki fél, hogy nem tetszik annak, akinek tetszeni akar. És a többség mégis találkozik, mert mi van, ha mégis tetszik.
2016. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam jóval okosabb emberek már régen kitalálták azt a mondást, hogy kockázat nélkül nincs nyereség. Nyilván megesik, hogy valaki másképpen mutat élőben, mint képen, de ha túl sokáig húzod az időt, akkor a fiúk le fognak lépni. Plusz ha nem találkozol velük, akkor honnan fogod tudni, hogy élőben is megvan-e a szimpátia és az összhang? Bene van a pakliban, hogy valamelyikőtök - vagy akár mindkettőtök - számára csalódás lesz a vége, de úgyse lehet a végtelenségig húzni a találkozást, mert a másik fél megunja, te meg ha sose találkozol senkivel, akkor nem lesz barátod. Ha normálisak a fiúk, akkor a legrosszabb esetben is megismersz 2 újabb embert, és eltöltesz velük egy kis időt. Gondolj bele abba is, hogy minket, férfiakat a próbálkozásaink során hány nő hajt el bármiféle értelmes indok nélkül, időnként megalázó módon, mégis folytatnunk kell tovább, ha akarunk valamit.
2016. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mind nagyon pozitívan hatott rám, úgyhogy nyomtam is zöld kezeket :)

Aki írta a negatív tapasztalatait őszintén sajnálom, ez szörnyű érzés lehet :( sajnos ettől én is félek, mert utána nem biztos,hogy lenne önbizalmam újra próbálkozni.

2016. szept. 27. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bármennyire is fáj, de az élethez hozzátartoznak a rossz dolgok és a kudarcok. Annyi pofont kaptam az élettől, hogy felsorolni is nehéz lenne (kezdve a pszichés betegségtől a teljes magányig, párkapcsolati sikertelenségekig stb.), és hazudnék, ha azt mondanám, hogy néha nem gondolkodom el az öngyilkosságon. De próbálok valami értelmet találni ebben az egészben, és szeretnék kapcsolatot kialakítani. Életem első randiját nem gondoltam volna pocséknak, meg is egyeztünk egy második alkalomban, erre előtte lefújta a csaj, hogy ha elsőre nem szeret meg valakit, akkor utána sem. Aztán jöttek sorra a hazugságok, hárítások (volt, aki azért rázott le, mert állítólag túl sok mindent tudtam meg róla, mások műtétet hazudtak maguknak, vagy azzal pattintott le, hogy nem tudja az új számát, de majd megmondja, és direkt azért mentem vissza az egyetemre, hogy beszélhessek vele, de nyomtalanul eltűnt, és rájöttem, hogy átvert). Te legalább a randiig eljuthatsz, nekem általában még ez sem sikerül, és lassan már semmivel sem tudnak meglepni, mert kiégtem a sok szó nélkül eltűnő vagy hazudozó nőtől. Az élet ilyen, vannak benne rossz dolgok, de ezeken is túl kell esnünk. Ha mindig a biztos fedezékben maradsz, semmi esélyed a boldogságra. Lehet, hogy nem fogsz tetszeni élőben a srácoknak, de ha az ő figyelmüket felkeltetted, akkor ugyanígy felkeltheted másokét is. Lehet, hogy kapsz néhány akkora pofont az élettől, hogy padlóra kerülsz, de állj fel.
2016. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Beszéljetek előtte Skype-on is.
2016. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalt vagyok ilyenben.

Nem köntörfalazok: az én küldöm, nem éppen előnyös.

Én mégis csak elmegyek, lesz - ami lesz alapon.

Ha nem jön el, vagy távolról meglát és úgy hagy cserben - akkor így jártam. Van másik, ismerkedek tovább.

Mit ne mondjak, ilyen az élet, amihez hozzátartozik a kudarc is. A negatív élményeket is át kell élned.

Bár lehet, hogy pont te mondasz rájuk nemet. Ez is benne van a pakliban.

Minden esetre sok sikert!

2016. szept. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ugy hogy nem veszem komolyan.


ez csak egy tali, ha nem jol sul el 5 perc az egesz, total hulyeseg idegeskedni rajta. ha meg jo lesz, ako szuper.


es nem kell mindenkinek megfelelni, tetszeni. tulzik az aki olyat var el magatol. Egyszeruen emberek vagyunk, nem birsz mindenkinek tetszeni.

2016. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!