Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél hogy szokás beszélgetést indítani?

Figyelt kérdés

Illik rákérdezni a másik szakmájára vagy hogy tanul-e még?

Vagy ezzel kevésbé leszek szimpatikus és jobb valami hétköznapi dologgal indítani?


Mit érdemes ilyenkor?


2016. szept. 27. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Sehogy, nagy rakás székelés egész.
2016. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha már egy tök hétköznapi dologra sem mersz rákérdezni, akkor megette a fene az egészet.

Ne taktikázz, hanem magadat add!

2016. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem szoktam érdeklődni senki magánélete után, mert nem érdekel.
2016. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Kérdezd meg hogy milyen illatosítást kapjon a szappan amit az elpusztult kutyádból főznél éppen, vagy kérdezd meg hogy ő is ki szokta-e tépni az élő pók lábait.

Senkit sem érdekel a kedvenc színe, vagy hogy lájkolja-e a hörgős metált. Üsd ki a komfortzónájából és jobban megismered mintha leitattad volna.

2016. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mi bajotok van, emberek? :) Ez most valami vicc? :D


Egy normális kérdést tettem fel társkeresési probléma kategóriában.


#1 Mi a francnak válaszolsz egy 1 soros flegma semmitmondó szöveggel?

#2 Nem azt mondtam, hogy nem merek rákérdezni. Azt kérdeztem, hogy mit illik. Nem értem erre is minek ugyanez a flegma stílus.

#3 Akkor minek vagy fent ezen az oldalon? Itt mindenki kisebb-nagyobb magánéleti dolgáról beszél vagy kér tanácsot. Egyébként az ismerkedés szerintem pont egy olyan dolog, ahol két ember magánélete elkezd közeledni egymáshoz.


Mi történt ennek az oldalnak a felhasználóival? Internetes közösségbe is csak antiszociazálóskodni jártok fel?

2016. szept. 27. 23:27
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

#1-es vagyok, igaz fogalmazhattam volna konkrétabban is, de az a lényeg, hogy akármilyen hókuszpókuszt írhatsz, az esetek túlnyomó többségében tojni fognak rád, vagy 1-2 napos levélváltás után elhal az egész.

De ha már valamit írsz, akkor valami egyedi dolgot írj, ne a hétköznapi dolgokkal kapcsolatosat, így talán több az esélyed.

2016. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Az internetes ismerkedes "szamhaboru". Ha nem tudod mit irj, akkor arrol irj hogy nem tudsz mit irni. Egyebkent interneten ismerkedni hasolnlo mint szemelyesen. A baj az hogy nagyon sokan "vasarolnak" es valogatnak. Igy az egyeskenek van nemi igaza. Persze ha felkelted a masik figyelmet, akkor tobb eselyed van. De ha nagyon ismerkedni akarsz, akkor vegyel egy kutyat es vidd le setalni. A beszelgetesi tema egybol adott. Csak arra vigyazz nehogy ott hagyd a kutyat kikotve a kozert elott.....Meg neha adj neki enni meg azt hiszem isznak is :)

Probaltal szemelyesen is ismerkedni? Mi tortent? Miert gondolod, hogy az internet jobb lesz?

2016. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

4-es megragadta a lényeget. Egy eredeti indítást semmi sem überelhet!


De válaszodra a kérdés: igen, rákérdezhetsz, hogy mit tanul, mit dolgozik. Csak ezek nagyon semmit mondó, hétköznapi kérdések.


Hogyha olyan netes ismerkedő oldalon próbálkozol, ahol van profil, akkor a profil alapján megválaszthatod, hogy milyen levelet küldj a delikvensnek.

Hogyha hétköznapi a profilja, akkor elég egy átlagos levél. De ha valami ötletes vicces adatlapja van, akkor inkább valami eredetivel kell indítanod. Mindenképpen jó, ha úgy indítod a beszélgetést, hogy egyértelműen kiderül, hogy alaposan átolvastad a profilját (utalnod kell rá valamivel).

Ha csak valami egyszerű cseten... akkor passz.


Mindenképpen érdemes udvariasnak lenni.

2016. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#5: Olykor reagálok néhány hozzászólásra, de attól még senki magánéletébe nem akarok belemászni. Nehéz felfogni?
2016. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de kinek mi köze ahhoz, hogy miből él a másik, főleg netes ismerkedésnél? Ne vicceljünk már emberek, jó hogy nem ezzel indítasz, hogy mit dolgozol? Mintha ez definiálna meg egy ember jellemét, életét, hogy mit dolgozik. Nem számít ez, vagy, hogy tanul-e. Az számít, ki milyen ember, az meg nem kérdezgetéseken múlik, aminek jönnie kell egymás felől, az jönni fog magától is.
2016. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!