Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen levelet vagy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet vagy mit szokás írni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nincs barátnőm és régen törtem a fejem, hogy egy sráccal kipróbáljam. Most ez újra előjött. Már találtam oldalakat ahol meleg srácok vannak, de lövésem nincs hogy megy ez. Mit szokás írni, stb? Illetve elmondjam, hogy csak 1x akarom és kész? Tehát, hogy csak kíváncsi vagyok milyen fiúval? Meg az aktív jól értem, hogy az aki dug és akit orálisan kielégítenek? Remélem nem néztek bolondnak a kérdéseimért. Egyszerűen nem akarok égni ismerkedésnél, ezért kérdezem. Sose ismerkedtem online.
2016. márc. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szia, bár nem az én reszoltom a pasizás, de szerintem kezd el átlagosan egy sziával vagy egy hellóval és a többi megy majd magától. Ha tanácsolhatom először próbáld meg néhány csajjal.
2016. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már csajjal! :)
2016. márc. 27. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Europass életrajzot, van fent egy csomó minta a neten, az elég szabványos, biztos bejön
2016. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexet akarsz, nem kell nagyon dumálni.


Én ismerkedni akartam és nem rögtön dugni, hamar le is pattintottak.


Szóval ez esetben ennyi elég:


- Hol laksz?

- Mi járatban?

- Paráid?

- Orál?


Ennyi bőven elég.


Nem kell kultúráról csevegni, engem kiröhögtek azért.


Aktív aki dug és aki szopat, igen.

2016. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!