Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyaggatnak folyton azzal, hogy egy ilyen "jó pasinak" hogyhogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, a világ legszerencsétlenebb embere vagyok, legalábbis szerelem terén biztosan, nem is tudom, milyen szerelmesnek lenni. Sok lánynak bejövök, ez tény, a legtöbb emberrel jól kijövök, van diplomám, jelenleg a másodikat(MSc) csinálom, anyagilag is jól állok(bár azt nem magamnak köszönhetem, hanem a szüleimnek). Felszínesen a külvilág felé talán tényleg úgy tűnik, hogy velem minden lány nagyon jól járna, de én nem vagyok annyira elájulva magamtól, ezért nem is értem, mások miért értékelnek így túl, miért gondolják azt, hogy nekem csettintésre lesz barátnőm. A helyzet az, hogy csak olyan lánnyal jönnék össze, aki igazán érdekel, csak nekik meg pont nem kellek. Azért meg,hogy legyen párom nem fogom beérni akárkivel, sosem bírnám ki, ha egy középszerű kapcsolatban kéne lennem, akkor inkább egyedül maradok. Elég rossz ez így, és még rátesz egy lapáttal, hogy mások körülöttem ezt nem értik meg, nekem nem egy szimpla csaj kell, hanem egy valódi társ.
2016. szept. 29. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Milyen legyen az a lány?
2016. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet leírni, mert nem arról van szó, hogy bármilyen elvárásom lenne. Egyszerűen csak amikor megismerkedem vele, és egyre többet tudok meg róla, szép lassan kialakul bennem, hogy igen, ő kell nekem. Nyilván az alap, hogy vonzódjam hozzá, de önmagában nem elég, kell valami plusz, pl. volt ,aki a mosolyával vett le a lábamról, más az intelligenciájával, a megint más a művészi képességivel, vagy olyan is volt, aki mindhárommal együttvéve.
2016. szept. 29. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Én dettó ugyanígy vagyok, de fiatalabb le. Kissé úgy érzem magam, mint aki túliskolázott valamilyen szakmához azért nem veszik fel. :)

Bármint általában megijednek tőlem a lányok, hogy "Jézusom értelmes, helyes srác". Ha meg én kezdeményezek, akkor meg "biztos csak du. kellek neki". Szóval ez így elég patt helyzet.

2016. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem kene másokkal foglalkozod. Ki mit mond az lenyegtelen, mert a te magánügyed, hogy kivel alakítasz ki bármilyen kapcsolatot. Ha nincs kedved és nem is akarod a fel várost az agyba vinni az nem hiba. Mivel eléggé intelligens vagy ahhoz, hogy ne az legyen az eletcelod, főként nem a parkapcsolathoz vagy a nőkhöz fűződő viszonyod. Ezt mindenki maga döntheti el, hogy el. Valószínű aki ilyen megjegyzést tesz sekélyes és irigy is, mert ha ő megtehetné (valószínűleg nem teheti meg), akkor minden nap másik barátnője lenne vagy sosem lenne egyedül társ nélkül, mert társ függő és nem azt nézi, hogy nem mindegy kivel vagyok.

Ezt szerintem mindenki megkapja, aki hasonló hozzad, mert nem tartozol te sem az átlagos emberek köze. Lehet akar nő akar férfi, ha olyan elveket vall mint te is, akkor kritikát kap.

2016. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha valóban nem zavar az egyedüllét, akkor tényleg érdemes türelmesen keresgélned. Számomra nem az a kérdés, hogy találni fogsz-e neked tetsző, hozzád illő lányt, hanem inkább az, hogy képes leszel-e hosszú távon együtt maradni vele.
2016. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezt totál átérzem. Én is megkapom általában másoktól, hogy "Ne mondd már, hogy nincs pasid?!"

Én meg mondom, hogy 'de nincs'. Mivel nem jött még olyan, aki megfogott volna.

Igaz, hogy vágynék már egy normális, komoly kapcsolatra, de akik általában megtalálnak nem ugyanerre vágynak. Abból meg köszönöm, nem kérek.


Lényeg a lényeg, szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, illetve gondolnak. Ha neked így jó, akkor éld így az életed, idővel meg majd jön valaki, aki igazán megfog, akire érdemes volt várni. Én ezt az elvet követem :)

2016. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Mint ha én írtam volna, csak én nő vagyok. :D Engem is mindenki azzal cseszeget, hogy "Olyan jó nő vagy, miért nincs barátod?"

Aztán jönnek azzal, hogy biztos félek a pasiktól meg hasonló agybajos elméletek, miközben én sem jövök össze senkivel, ha nem érzem a kémiát, vagy hogy hosszú távon működhetne.


Nagyon szokott idegesíteni engem is, de próbálom bevenni a le#@rom tablettát.

2016. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, megkérdezhetem, hány éves vagy?
2016. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. engem is dicsérnek a külsőm miatt, bár néha nem értem őket... A lényeg, inkább azt mondom, hogy van barátom és lezárjuk a témát. Így viszont sosem fogok megismerkedni senkivel... csak noname alakokkal. Vagyis, aki nem érdekel. Ördögi kör, lehet, feladom.
2016. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az itt magukat fényezo lányoknak köze nincs a kérdező srachoz. Ne hasonlítsatok magatokat hozza amikor minden szavatokbol süt, hogy mennyire el vagytok szállva magatoktol. :) Ez már több mint egészséges önbizalom, amivel a kérdező rendelkezik. Ez a különbség. :)
2016. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!