Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy egy picit átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy egy picit átlagon aluli pasinak átlagos barátnője hogy nem akar kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lépni. A nő tegye meg az első lépést. Ha ismerkedek egy növel akkor ő hívjon randikra ő keressen inkább bátorítson mutassa elfogadását felém.
2016. szept. 9. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

A, sehogy

B, pénzért

2016. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Még ha kezdeményeznél, akkor is kicsi az esély, hogy összejöjjön valami, nem hogy így...
2016. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valószínű.
2016. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát basszki, még egy átlagon felüli de nem top kategóriás pasinak is nagyon sokat kell kezdeményezni, hogy legyen egy átlagos barátnője. Átlagon aluli pasi a mai világban, meg egyenesen örüljön, hogy ha nem szüzen hal meg.
2016. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4, Azért ez erős túlzás. Egy átlag feletti pasi már válogathat. Sőt kezdeményeznek nála a nők. Személyes tapasztalat.

Az átlagnak kell teperni ez igaz. Átlag alatt pedig valóban szinte reménytelen a dolog.

2016. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Sajnos nem, az ilyen 10/6-7 pasi az ugye matematikailag átlag feletti, de a kutyának sem kell. Csak az ilyen teljesen jóképű pasiknál kezdeményeznek.

2016. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6, 6-7 pont is elég, ha jó a kisugárzása.

Én szerintem 7-8 pontos vagyok, erőlködés nélkül is bármennyi nőm lehetne.

2016. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi, de egy durván szerencsés véletlen esetleg segíthet. Persze csak akkor, ha belsőre viszont nagyon rendben vagy (leszámítva ezt a marhaságot, hogy nem kezdeményezel).
2016. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nem 0 az esély. Ha ez neked elég akkor csak várd a sültgalambot.
2016. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer fordult elő, hogy egy lány nyíltan kezdeményezett nálam. Pedig rosszul nézek ki, de nagyon. Jobban, mint azok, akik rondának mondják itt magukat és láttam róluk képet, mert ők átlagosak (nem küldök senkinek magamról). Buta voltam, és nem éltem a dologgal. A válaszom, hogy megtörténhet, de kb annyi esélyed van, mint autót nyerned egy üdítős flakonnal.
2016. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!