Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesznek észre a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre a nők?

Figyelt kérdés

Szisztok! Furán érzem magam, hogy felteszem ezt a kérdést, de üsse kő.

25 éves pasi vagyok. Általában azt mondják jól nézek ki. Bunkónak nem mondanám magam, és szerintem intelligens is vagyok, legalábbis meg van a magamhoz való eszem.

171 cm magas(bár egy 10-essel több lenne), sportos alkatú srác vagyok.

A magasságom lehet a probléma? :(



2016. szept. 29. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég magányosnak érzem magam mostanában és így fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.
2016. szept. 29. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezel rendesen?
2016. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha, a magasságod lesz itt a gond. Ugyanekkora vagyok, mint te. Én is normális vagyok a lányokkal, tudok kulturáltan csipkelődni, lehet velem beszélgetni, de az istennek sem akar összejönni semmi sem. Bár én arcra nem vagyok valami női bálvány... 20/F
2016. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már nem igazán merek. Ha dobolok akkor néha kezdeményez egy-egy lány, de ahogy elmúlik az újdonság varázsa, lelép.

Én sem akarok magasabb lánnyal lenni. De szép számmal akadnak a vállamig/orromig érő lányok, akik nyugodtan felvehetnek egy magassarkút is mellettem. De még sincs semmi mostanság.

2016. szept. 29. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy külsőre különösen vonzó (ami nyilván nem vagy), akkor a nők csak akkor fognak észrevenni, ha odamész hozzájuk és megszólítod őket. Persze lesznek, akik visszautasítanak, de talán olyan is lesz, akit nagyon is érdekelsz.


Legyél kitartó, kezdeményezz, és ne pörögj annyit a magasságodon.

2016. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszus, én is zenélek. :D (3-as voltam.)
2016. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát szerintem azért nem vagyok rossz példány. :D Talán igazad van, többet kéne beszélgetni velük. :)

Naa zenész kolega! :)

Amúgy azt vettem észre, hogy sok dobos kb. ekkora. :O

2016. szept. 30. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Basszusgitáros vagyok főként, de a dobok sem állnak távol tőlem. :D Cájg nincs, annyi a probléma, ezért gumilapon gyakorolok. :D (Bocs az offért.)
2016. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!