Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "nem tökéletes külsejű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nem tökéletes külsejű" férfiak, akiket állítólag észre sem vesznek a nők, pedig "nagyon próbálkoznak", mégis hogyan teszik ezt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 16:46
1 2
 1/20 VirágésBence ***** válasza:
88%
Regisztrálnak mindenféle társkeresőre és ráírnak naponta kb 30 nőre, de mivel "nem tökéletes a külsejük", a társkeresőn pedig a másik ember általában egy képet lát és egy olyan szöveget amiből nem nagyon derül ki, hogy milyen is az az ember, így nyilván nem is lesz sikerük.
2016. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

"nem tökéletes külsejű" férfiak,"


Idáig olvastam ezt a hülye kérdést.... :)

2016. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanúgy, ahogy a tökéletes külsejűek, csak tőlük nem veszik észre a csajok.
2016. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

A létező legrosszabb módokon.


1. Kedveskedve, udvariaskodva (mindkettőt túlzásba vive) dörgölőzve, mézes-mázaskodva, folyamatosan bókolva, randikérés előtt hetekig-hónapokig barátkozva és hasonló módokon.


2. Keményen nyomulva, 5 percen belül rátérve a szex témakörre, interjúztató módon beszélgetve, fizikailag egyből kényelmetlenül közel kerülve a másikhoz.


Nem is értem hol a hiba.

2016. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy idő után már sehogy sem, mert beláttam, hogy fölösleges idő- és energiapazarlás. A szerencsejátékban is néha hagyni kell nyerni a lúzert, hogy tovább próbálkozzon és elverje a pénzét. Majd következő életem majd jóképűnek születek.
2016. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
2012 óta már sehogy sem próbálkozok. Egyébként amiket összehordtak itt,hogy szerintük az a baj, hogy így meg úgy próbálkoznak, (most nem fogok idézgetni,hogy miket irkáltak), elárulom, hogy a jó külsővel rendelkező férfiak is hasonlóképen próbálkoznak, sőt van,hogy rosszabbul, csak ugye arra vevők a nők. Én nem fogok már sehogy sem próbálkozni, semmi értelme, hogy legfeljebb eljutunk a találkozásig, azután semmi, barátságból meg netes beszélgető partnerekből több nem kell, már voltak elegen.
2016. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
ugyan úgy mint a magas helyes férfiak
2016. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Elhívja a nőt randira egy szívdöglesztő álompasi. A nő remegve igent mond, fél napig készül, felveszi a legszebb ruháját. A randi alkalmával folyamatosan bújik a pasihoz, ölelkeznek, csókolóznak, és végül általában szexelnek is.

Elhívja a nőt randira egy kevésbé jó külső adottságokkal rendelkező férfi. A nő elmegy, elvannak, beszélgetnek, de inkább a férfi tartja szóval a nőt. A férfi megpróbál csókot kezdeményezni, erre a nő megdöbben, és azt mondja, hogy ő csak barátkozni szeretne, és ezt csak egy baráti találkozásnak gondolta. A randi végén hazamennek, ki-ki a maga otthonába, a nő pedig tovább siránkozik, hogy egy pasi sem kezdeményez nála.

2016. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Ilyennel én a valóságban nem találkoztam. Átlagos külsejű férfiaknak, akikben van egy kis magabiztosság, rafináltság, akik értenek a nők nyelvén, mindig van valakijük.

Ezeket a tökéletes belső értékekkel rendelkező férfiakat, akiket kizárólag a külsejük miatt nem válasz senki, de senki, szerintem a GyK. generálja random. :D

2016. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan így van,ahogy a 8-as írja. Másképp nem történik, akiket itt átlagos külsejűnek írnak le, azok biztos,hogy jóképűek. Semmi "nők nyelvén értés", meg hasonló hülyeségek nem játszanak szerepet.
2016. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!