Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Partiban lennék nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Partiban lennék nálatok?

Figyelt kérdés

Hogy egyszerűbb legyen eldöntenek a fenti kérdést, egy gyors leírással szolgálok magamról: 180 centi magas, 73 kilós, sportos testalkatú (de egyértelműen nem kisportolt) 26 éves férfi vagyok. A munkám a hobbim és imádom csinálni, jó is vagyok benne- ráadásul manapság divatos a munka amivel foglalkozok- aránylag jól keresek (már ha ez számít, remélem nem :D ), az utazás a mániám- körbestoppoltam fél európát, mióta "megöregedtem" már a saját kocsimmal járom a világot. Szeretem az olyan dolgokat, amiket nem lehet pénzzel megvenni, hanem meg kell küzdeni értük és szerencse is kell a hozzájutáshoz- ezért valóban különleges élményekhez juthat az ember. Romantikus, erkölcsös, becsületes és őszinte embernek gondolom magam- szóval kihalt értékeket képviselek, egy olyan világban, ami ezt nem díjazza. Hogy az érem másik oldalát is felvillantsam, el kell mondjam, nem vagyok kifejezetten jóképű, de randa sem, átlagos a fizimiskám, hajlamos vagyok a lusta lenni és önző, hogy saját céljaimat elérjem, ellenben nem vagyok túlzottan agilis- kivéve, ha határozott az elképzelésem.

Meg persze önértékelési problémákkal is küzdök, máskülönben nem itt írogatnék- 3 éves kapcsolat után hagyott ott a barátnőm, mert már nem lángolt a szerelem.



2016. szept. 29. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Az én barátom is mérnökinformatikus kocka :D
2016. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem mérnökinfós vagyok, bár az is lehetnék- vizuális megjelenítéssel foglalkozom :D
2016. szept. 29. 20:49
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi alapján semmi baj veled, de ez nem sok így x)
2016. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez mind igaz, nálam megütnéd a lécet simán. Ugrani akkor ugranád, ha udvarias is vagy és be tudod/akarod bizonyítani a fentieket. :)
2016. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
nálam inkább nem 25L
2016. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés elolvasásáig jutottam. A jellemzésed már azután nem is érdekelt...


Mi az hogy "partiban"??

Lehet, hogy értelmes vagy, de ez alapján nekem nem úgy jön le.

2016. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
6.: ha te nem érted ,az csak a te szegényes szókincsedet bizonyítja. Olvass több könyvet ;)
2016. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
A parti szó alapján én sem erre gondoltam :)
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

#7

Épp elég könyvet olvasok, de azért köszönöm az ajánlást. ;)

Érdekes ott hasonló szókinccsel nem igazán találkozom. De biztos én olvasok rossz típusú könyveket. :D

2016. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Az internetes lányoknak nem leszel elég... :D

Keress élőben barátom, jobban jársz. :)

2016. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!