Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok is van ilyen ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is van ilyen ismerkedési probléma?

Figyelt kérdés
Az a helyzet vágyom egy kapcsolatra egy nővel, viszont fogalmam sincs, vagyis nem érzem azt hogy meg lenne e minden ami ehhez kell. Ismerkedésnél is, menne a beszélgetés, meg én szivesen elhivnám.. de hosszabb távon nem tudom mivel tudnám "lenyügözni" hogy megmaradjon a kapcsolat, vagy.. nincs az életembe semmi olyan amire azt lehetne mondani hogy arra lehetne egy komoly kapcsolatot épiteni..
2016. szept. 20. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Srác, nem cirkuszi bohóc vagy, hogy minden pillanatban le kell nyűgöznöd a nőt. Akkor ő csak a show-ért lenne veled, nem a személyiségedért. Rosszul fogod fel a dolgokat, a nő semmivel nem több nálad, ugyanúgy 50%-ot tesz ki egy kapcsolatban, nem kell piedesztálra emelned, mert puncija van.
2016. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mire írod azt, hogy nincs az életedbe semmi olyan amire komoly kapcsolatot lehetne építeni, de egy kapcsolathoz 2 ember kell nem csak neked kell produkalni magad! Ne görcsölj rá ennyire.
2016. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!