Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szabadulhatok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatok meg az emlékektől?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, 4 évig voltunk együtt. Az elején nagyon jól indult. Nekem minden szembpontból tökéletes férfi volt, ha megkéri a kezem, bármikor hozzámegyek. Természetesen ismertem a hibáit, de úgy voltam vele, hogy jobb a kapcsolat, megéri.


Kb. két év után kezdődtek a problémák. Észrevettem, hogy már nem szerelmes, kevébé szívesen van velem, kinézget a kapcsolatból. Próbáltam szebb, szexisebb, kedvesebb lenni, de éreztem, hogy kevés vagyok. Végül egy utolsó, kínos év után szakítottunk.


A baj az, hogy már egy év eltelt és nem tudok megbocsátani magamnak. MAgamat hibáztatom azért, ami történt. Azt gondolom, hogy én vagyok a felelős mindenért.


Ismerkedni sem nagyon merek, mert az van bennem, hogy úgyis tönkremegy a kapcsolat, mert alkalmatlan vagyok az ilyesmire.


Szerintetek mit lehetne tenni?


2016. szept. 30. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a Te hibád! Az,hogy kiszeretett belőled arról nem te tehetsz. Ismerkedj járj társaságba megfogod találni a tökéleteset:*
2016. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj. 4 evente uj pasid lesz. Sok pasi van egyedul.

Mas naponta csereli a pasikat valaki hetente.

N

2016. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meg lehet szabadulni az emlékektől, meg neked talán nem is azzal van gondod, hanem hogy leamortizálta az önbizalmadat, hogy befuccsolt a kapcsolat. Megértelek... Én egy 10 éves házasság után ismerkedem most újra!

Ha kiszeretett belőled, de te mindent megtettél, akkor nem a te hibád! Ne ostorozd magad! A következő kapcsolatod nem lesz ugyanilyen törvényszerűen! Ha van mit tanulnod az előző kapcsolatodból, tedd meg és nyiss az új felé! :)

2016. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!