Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha egy nő nagyon az ismerkedés elején őszintén megmondaná, hogy totál zavarban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy srác, aki nagyon szimpatikus számomra, eszeveszettül tetszik. Azt hiszem kölcsönös. Már hetek óta szemezgetünk egymással, első látásra megfogott, nagyon különleges ember. Mostanra közeledünk egymáshoz. A munkahelyen ritkán látom, ugyanis egy teljesen más munkakörben dolgozik, mint én, így csak futólag találkozok vele, a folyosón szoktunk összefutni néha napján. Olyankor megszólít, v. én megszólítom. Azonban kezd sablonos lenni a dolog, ugyanis gyakran annyira zavarban vagyok, hogy egyszerűen nem tudok mit mondani, leblokkolok, attól félek, hülyeségeket is mondok. A legutolsó találkozásunkkor kissé be is égtem, össze-vissza beszéltem, legalábbis így érzem, most szégyenlem magam, nagyon rossz érzés visszagondolni rá, hogy mennyire béna vagyok és elszalasztom a lehetőségeket, hogy valóban megismerjem és ő is engem. Az is lehet, hogy szimplán hülye vagyok, hogy nem tudok értelmesen társalogni, már magam sem tudom. Félek, hogy nem tudok szintet lépni, és a következő találkozáskor is a sablonos szöveg jön majd. Esküszöm, hogy szívfájdalmam van, annyira kilátástalannak érzem a helyzetet. Nagyon tetszik az illető, azt hiszem kölcsönös is..bár tartok attól, hogy egyre csak kiábrándul belőlem, ha így folytatom. Egyre szűnik a dinamika. Már arra is gondoltam, hogy a társalgás során elmondom, hogy mennyire zavarban vagyok tőle, ne haragudjon emiatt...hátha így kicsit oldom a feszültséget.


Azt hozzá kell tennem, hogy alapvetően egy visszahúzódó lány vagyok, ami a külsőmet illeti, sportolok, igényes vagyok, az utóbbi időben sok férfi udvarol nekem. Soha senki nem mondaná meg, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok a férfiak terén...mindig is kisebbségi komplexusom volt. Ennek ellenére persze szoktam beszélgetni ellenkező neműekkel, de ha egy potenciális jelölt társaságába keveredek, totál zavarban vagyok. Egyszerűen nem tudok laza lenni.


Kérlek adjatok tanácsot! Mit tegyek? Mennyire taszító, ha egy nő zavarban van? Mit szólnál, ha egy neked tetsző lány őszintén elmondani, hogy zavarba hozod?


24/N



2016. okt. 1. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de szintén visszahúzódó. Volt egy időszak mikor tudtam kezelni az ilyen helyzeteket és olyanokat válaszoltam hogy még én is meglepődtem, de ez elmúlt! :) Nem tudom ezt hogyan lehetne gyakorolni/fejleszteni! Mostanában mindig utólag jut eszembe, hogy mit is kellett volna mondani! Kíváncsi vagyok a válaszokra én is! Úgy irigylem a nagydumás nőket!
2016. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet leveleznetek kellene. Jó, ahogy írsz.
2016. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Énis nö vagyok.De azt mondom ne görcsölj rá,ne úgy nézz rá mind akitől elolvadsz,hanem mint egy haverra,akkor jön a duma magától,csak lazán.
2016. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném h mitől van zavarba.
2016. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

a testi jelekből megállapítanám,hogy tényleg zavarban-e,vagy ez valami játszma.

ha tényleg zavarban lenne,akkor magamhoz húznám,belemarkolnék a fenekébe,az arcom belefúrnám a nyakába és beszívnám az illatát.

ezektől megrészegülve megcsókolnám.

aztán a kezét megfogva behúznám egy üres irodába,felhúznám a szoknyáját és magamévá tenném.

2016. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondania, észre lehet venni rajta :)

Egyébként sz'tem akkor a legcukibbak a lányok, mikor zavarba jönnek :D olyan kis aranyosak!

2016. okt. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is vagyok így férfiként. Jobb is, ha kimondod. Nem emlékszem, hogy valaha bejt okozott volna.
2016. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
56%
Semmit...Kicsit megmosolyognám a hölgyet,aztán megfelelő empátiával,gyöngédséggel és megértéssel kezelném...
2016. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Lehet egy férfi szemében ez "cuki" vagy mókás, de megélni nem olyan kellemes. Attól tartok, hogy a következő találkozásnál is leblokkolok, és bénázok. Az már nem jó, ha a kommunikáció rovására megy. Mindenesetre igyekszem, talán nem kellene rágörcsölnöm erre a dologra...Az is nehezíti a dolgokat, hogy túl jó pasinak tartom magamhoz képest, és attól tartok tudat alatt elutasító magatartást veszek fel...

Nehéz ügy ez sajnos.

2016. okt. 2. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel az egésszel, hogy sokszor nem lehet eldönteni, azért "visszahúzódó-e" a lány pl. egy randin, mert eleve gátlásos, vagy azért, mert kellemetlenül érzi magát az illető társaságában. Aztán ilyenkor a férfi esetleg azt hiszi, hogy nem volt elég jó, és tiplizik, volt, hogy én is eltűntem, mert azt hittem, azért visszahúzódó a lány, mert unalmas voltam. Szerintem egy normális férfi nem fog lelépni, ha bevallod neki az igazságot, és értékelné az őszinteséget. Ha lelép ezek után, akkor legalább megtudod, hogy nem fogadott volna el téged, ha meg nem, akkor jöhet a folytatás, tehát szerintem mindenféleképpen tiszta helyzetet teremtesz.
2016. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!