Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felek a ferfiaktol, mit tehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek a ferfiaktol, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedem, nem kivanom senki tarsasagat. A csaladban nem volt egy oke ferfi-pelda sem, es talan emiatt. Kiskoromtol fogva mindig a tanulasba menekultem, es most is szivesebben olvasok, takaritok, fozok, csak epp ne kelljen kimozduljak.

Volt egy kapcsolatom, de csunyan atvertek, azota nem keresem ferfiak tarsasagat. Sokan szeretnenek jobban megismerni, de en mindenki lepattintok. Kedves, aranyos lany vagyok, a folytonos tanulas es olvasas miatt az atlagnal okosabb is, es szeretem a humort is.

Felek, hogy egyedul maradok, de egyszeruen nem vagyok kepes valtoztatni magamon..a csalad is folyton cikiz, amiert csak itthonulok mindig, es nincs senkim.


Van egy srac, akivel minden olyan konnyu es szep, tole nem felek. De o most nem szeretne kapcsolatot, es en nem eroltetnem, mert volt egy rossz elmenye, amin meg nincs tul, parkapcsolati teren.

Vajon csak azoktol a ferfiaktol elek, akivel nincs meg a kozos hullamhossz? Ha elengedem ezt a sracot, akivel nagyon jol kijovunk, es akitol nem felek, talalok vajon olyat aki hozza hasonloan fog tetszeni?

Olyan rossz ez igy.

24L


2016. okt. 1. 22:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
mit jelent az, hogy átvetek?
2016. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Becsapott. Hazudott a munkajarol, es meg sok minden masrol.
2016. okt. 1. 22:45
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
"hazudott nekem!! Átvert.... Aztmondta elmondja a titkot a vektorról, erre kiderül a vektor csak irányított szakasz! "
2016. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem azoktól félsz,akikkel nincs meg a közös hullámhossz,igen.de ez csak megérzés.vagy inkább magamból indulok ki.Lehet ezt meg kellene beszélni a sráccal,hogy félsz,nem találsz még egy olyat,mint ő,de te tudod,hogy ő még nincs túl a dolgain.hogyha megmered tenni,nem hiszem hogy rosszul reagálna
2016. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

oh. érdekes. nem gyakori szerintem.


első körben szerintem megpróbálhatnád ezt a srácot valahogy. valamivel el kellene érned, hogy kicsit megugorjon a pulzusa, amikor kommunikáltok. valahogy kirugdosni a komfortzónájából kicsit. gondolom ilyesmiben nem vagy tapasztalt. de pedig ezt kell tudni egy nőnek.


amúgy meg valahogy kezd el megmutatni magad olyan terekben, ahol talán lehet neked való valaki. akár online. pl hátha ír neked valaki, ha látja, hogyan írsz. vagy menj el olyan programikra, ahol neked valók előfordulhatnak. bár egyelőre még nem igazán tudod kik a neked valók. mert azért az, hogy valakitől nem félsz az még nem az, hogy érzelmeket is kivált belőled.

2016. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%

A kimozdulás így a párkeresés nekem sem megy, amiatt szintén cikiznek de hát ez van. Nem voltak az én helyemben nem tudják min mentem keresztül. Viszont nekem már az is elég lenne ha valakivel tudnék legalább neten írni.


Szerintem nem félsz csak tartasz. Egy kicsit nyitnod kellene a világ felé, jó pont én beszélek de igaz. Majd megtanulod kiismerni az embereket különösebb sérülés nélkül.

2016. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Attól függ mit vársz el egy férfitól
2016. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tehetnél. Elvégre is nem harapunk.
2016. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

"Van egy srac, akivel minden olyan konnyu es szep, tole nem felek."


Ahol egy akad,

Ott van több is.

2016. okt. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Rúgj tökön pár férfit az utcán, aztán fuss! Talán utána bátrabb leszel. :D Azért mielőtt megindulsz szólj merre, nem akarok a környéken lenni.

Egyébként annyi rendes normális srác van, nem a bulizós barbárokkal kell leállni beszélgetni. Lehet csak én ismerem a világ összes normális férfiját? Legtöbbjüknek nincs senkijük... Találkoztam pár gyökérrel de azoknak maximum köszönés jár udvariasságból. Nekik van barátnőjük. Bár-e tapasztalataim férfiként írom.

2016. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!