Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok magamnak párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok magamnak párt, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
22 vagyok, lány, 8 hónapja vagyok egyedül, szeretnék már szerelembe esni valakivel...Nincsenek nagy elvárásaim. Az ápolt, jó külső, a műveltség, a humorérzék szerintem nem nagy elvárás. Mit tegyek?

2016. szept. 21. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj privátban!
2016. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

és te milyen vagy? adsz magadra kívül-belül? értelmes vagy? nyitott vagy dolgokra? boldog a kisugárzásod?


az egy dolog, hogy te valamit elvársz, és te mit tudsz nyújtani a másiknak?

2016. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
87%
Megsúgom az nagy elvárás, h szerelembe akarsz esni. Érzelmeket nem tudsz keresni azok jönnek és mennek.
2016. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Aztán a képcserénél vagy találkozónál

Bocs van barátom

Nincs meg a kémia

Nem izmos

Ez bunko

Tul kedves

Bla bla

2016. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, nem fogsz csak úgy szerelembe esni, főleg, ha erőlteted. Egyébként sem éri meg. :D
2016. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát keres továbbb, másst nem tehetsz
2016. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az egésszel az a baj, hogy 10 nőből legalább 7-8 azzal jön, hogy neki nincsenek nagy elvárásai, elég, ha jön egy átlagos külsejű, odafigyelő, érzelmes srác, aztán amikor ott van egy ilyen, akkor ugyanezek a nők azt mondják, hogy ez így önmagában véve kevés, meg ezek alapvető kritériumok, holott korábban még ők maguk mondták azt, hogy ez elég. És nem, nem vagyok nőgyűlölő, kötekedni sem szeretnék, és azt sem mondom, hogy a nők hazugok, egyszerűen csak azt látom, hogy amire azt mondják, hogy az elég, arról később kiderül, hogy mégsem elég. Szóval a valóságban az állítólag nem túl nagy elvárások mégiscsak elég nagyok lesznek. Másrészt meg nem mindenkivel működik a kémia, nincs meg mindenkivel az összhang, hiába felel meg az illető a másik elvárásainak, úgyhogy ne add fel, keresgélj, randizz, és ne görcsölj rá. Én 32 éves fasziként tartok a mínusz végtelen felé ilyen téren (voltak/vannak problémáim, így nem csodálkozom túlságosan a sikertelenségemen), soha nem feleltem meg senkinek, de ennyi jutott, előtted meg még ott az élet, ráadásul egy nőnek könnyebb találnia valakit, mint egy férfinak, szóval ne ess kétségbe, nem érdemes görcsölnöd semmin sem.
2016. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyere el velem sörözni. 54F
2016. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
rakd szét a lábaidat én megduglak és majd azt kamuzom h szeretlek xD
2016. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pisztáciát!
2016. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!