Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki megértő, türelmes, kitartó, intelligens, jó szívű, kedves, rendes, nem sértődékeny, nem haragtartó, aki nem gyáván meghúzza magát, hanem higgadtan meg lehet vele beszélni a problémákat is, aki nyílt és teljesen őszinte, aki nem felszínes ,hanem mély érzései vannak, aki képes megoldani a problémákat és nem esik kétségbe a nehéz helyzetekben sem.
2016. okt. 2. 08:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Nekem ilyen párom van :)
2016. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Biztos van, a mesékbe. És te mit adnál cserébe a melleidet meg h jól nézel ki azt ennyi? ;D csinálsz valami ostobaságot a férfi egyből teremjen ott és oldja meg helyetted, mert különben otthagyod?.
2016. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Titusztitusz ***** válasza:
17%
Igen...Itt vagyok pl.én...(Csak vicceltem,nem kell komolyan venni...)
2016. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én teljes mértékben ilyen vagyok, csak sajnos mindez csak akkor derül ki rólam ha már megismertek.
2016. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Amiket felsoroltál, egyben és erőteljesen mind meg legyen egy emberben, nem hinném, hogy létezne olyan. Olyat találhatsz, akiben nagy része meg van a felsoroltaknak. Mindenkinek vannak kisebb, nagyobb hibái.
2016. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Van biztos. Csak foglalt, vagy sajnos előnytelen kinézetű, vagy te nem fogsz bejönni neki. Válassz egyet!
2016. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
A barátom ilyen :)
2016. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Ismerek pár ilyet, ezek igazából nem extra dolgok.
2016. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Ja, mondjuk, hogy én. De mivel ugye az emberi tulajdonságok nem binárisak, hanem különböző mértékűek, ezért aki ilyen, az sem mind ugyanolyan. Tehát pl. bizonyos esetekben kissé haragtartó vagyok, míg nem minden problémát tudok (jól) megoldani. Másnál is előfordulhat, hogy ugyan alapvetően rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, ám néha nem 100%-ban.
2016. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Alap dolgokat miért emelsz piedesztálra? :)
2016. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!