Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak esetében mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak esetében mi az a szint/kategória, ami alatt már egyáltalán nem vált ki semmiféle vonzalmat egy nőben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség elég szubjektív, én is rengeteg olyan lányt tartok vonzónak, aki egy 190 magas latin kinézetű izmos pasi szemében csak egy szürke valaki. Ez adódhat abból is, hogy én is átlag alatti kisfiús alkatú ember vagyok és megtanultam meglátni csak a szép dolgokat a nőkben/lányokban így a vonzó nő elég széles skálán jelenik meg az én mércémben. Nem tagadom, számomra is van olyan csaj, akit bárhogy is nézek, semmi érzelmet nem tud kiváltani, de ez legtöbbször túlsúlyból adódik, amin lehet és kell is változtatni. Azt szoktam mondani, hogy vékony/átlagos alkatú, gyakran sportoló lány között nincs csúnya. A testmozgás pedig mindenki számára adott, kifogások nélkül. Őszintén bevallom, hogy csak az arcot tekintve nagyon ritkán látok olyan lányt, akit ne tudnék elképzelni a barátnőmnek. Na ez volt az én mondandóm, most ti jöttök. Kíváncsi vagyok elsősorban csajok véleményére (pasik is válaszolhatnak bár nem biztos, hogy reális az önértékelésük), hogy mi az a szint, ami alatt már abszolút nem vonzódtok egy pasihoz, lehet bármennyire is igényes (öltözködés, fog -és hajápolás stb.). Akár körül is írhatjátok. Mondanám, hogy linkeljetek ilyen pasit a google-ről, de elég nehéz lenne pont olyat találni, szóval aki hajlandó, akár küldhet privátban valamely ismerőséről, vagy pasik esetében saját magáról is képet. Még saját magamról sem tudom eldönteni, hogy ebbe a kategóriába tartozok-e, mert a csajok általában közömbösek, de ha belenézek a tükörbe, akkor nem érzem, hogy annyira gyerekes (nevezzük rondának, ha már felnőtt társkeresésről van szó) lennék, mert vannak férfias vonásaim.

2016. szept. 30. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha kövér. Legalábbis én ezt tapasztalom.
2016. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
A nők a fülükkel lesznek szerelmesek. Mindegy, milyen a pasi, ha tudja, mit kell a csajok fülébe duruzsolni.
2016. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
2# Ez meg mindig hazugsag. Eleve nem hallgatom egy olyan pasi udvarlasat, aki nem jon be.
2016. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Miquel - ez nagyon jó válasz! Sőt, még a hangszín is fontos :P


Bennem A Paraszt nem vált ki semmit. A Paraszt, aki azt hiszi, hogy menő, de igazából égő. A viselkedése, a külleme. Illetve kivált érzelmet, mert taszít.

Nézzétek ezt a tekintetet:

[link]

[link]

[link]


Ezek szerintem égő férfiak. Semmiféle értéket nem közvetítenek, nem jön át értelem a szájukon, nem tudnék felnézni rájuk, nincs miért tisztelni őket, nem tudnék tanulni tőlük. Mondom, küllemre és jellemre egyaránt.

Ha színtisztán a küllem érdekelne, még linkelhetek nem ismerteket, de az idő, ha nem baj.

2016. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Na, ők pl. bennem fizikai vonzalmat nem ébresztenek, bár szinte minden nagyságrendeket lehetne javítani:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bizonyos rasszokra is kitérhetnék, de nem szeretnék vitát szítani. Legyen annyi, hogy az európai típusú átlag embert tudom leginkább vonzónak látni.

2016. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

#5: Azért Zac Efront egy lapon említeni a többivel egy kicsit érthetetlen számomra, enyhén szólva. Vagy az nem tetszik benne, hogy alacsony?

Ez a pasi ugyanaz, mint aki az első linken szerepel:

[link]

[link]

Így sem vonzó számodra?

2016. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, sajnos én nem látok benne semmit. A metroszexuális típus megtestesítőjeként linkeltem, nekem ez a típus nem tetszik, olyan túlzott, már-már nőies arcú. Hogy izmos, az nem érdekel, másokon sem.
2016. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Na akkor valószínűleg nekem is itt gyökerezik a problémám, pedig még csak izmos sem vagyok. De hiába vagyok ápolt és fiatalos, csak azért nem fogom átszabni a búrámat, mert a nőknek a sebhelyes/bikaarcú gladiátorok tetszenek.
2016. szept. 30. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Direkt szoktam szórakozni azzal, hogy többféle ellentmondó választ írok. Ha azt írtam volna, hogy nekem a kisfiús srácok tetszenek, jöttek volna csomóan azzal, hogy felszínes liba vagyok, az igazi férfi meg 100 kiló fölött van és baltaarcú.:) Mert nekem ez nem jön be, másnak még tetszhet.
2016. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
"Férfiak esetében mi az a szint/kategória, ami alatt már egyáltalán nem vált ki semmiféle vonzalmat egy nőben?" Ha valaki kb. úgy néz ki, ahogy én. Onnantól b..hatja! Miquel meg akkora baromságot írt,hogy az ember feletti. A nők a fülükkel lesznek szerelmesek, hogyne! Le se szarják a nők,hogy mit mondok, ha külsőre nem jövök be nekik. Ez a "fülükkel lesznek szerelmesek" dolog talán az 50-es 60-as korosztálynál érvényben van, de erre se vennék mérget. Na mindegy, aki rám hasonlít, az készüljön,hogy hokizhat egész életében, vagy maradnak a fizetős hölgyek!
2016. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!