Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek, tipp, tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tipp, tanács?

Figyelt kérdés

Középiskolás korom óta olyan osztályba jártam, ahol egy lány sem volt. Ismerkedni nem tudtam. SZórakozóhelyre (így visszagondolva lehet hogy sajnos) nem jártam.

Szóval nem voltam/vagyok egy nagy iszákos, hogy minden hétvégén segg részeg legyek, ahogy az akkori haverok, osztálytársak többsége. Ezért nem mentem velük ,,bulizni”. Szerintem emiatt nem is volt sok barátom.

Aztán szerencsére jött a meló, és bár vannak nők, lányok is, ismerkedni alig van időm, fém iparban tevékenykedem, és ugye a gépnek menni kell. Általában hétvégén meló, hétköznap vagyok itthon. Na ugye a buli meg mindig hétvégén van. Ismerkedési lehetőség nincs. Járok koncertekre, meg nagy ritkán a városba. Azért imádom a pörgést, csak ugye mindig egyedül-egyedül.. :/


A netes ismerkedés most valahogy nem az erősségem. Írtam már mindenkire, szépre, átlagosra, csúnyára, de nem tudom mit kéne írni, hogy legalább válaszoljanak?! Szeszélyes, humoros, őszinte, komoly, rámenős, diszkrét hangvételű leveleket is irtam, semmi válasz.


Sokszor elgondolkodok, hogy kéne menni valamerre, társaságba, pl egy salsa klubba. Na most az is olyan, hogy nem mindig tudnék elmenni, a munkám miatt. Elgondolkodok hogy lassan 29 évesen itt vagyok egyedül! Jó, férfinál ez másképp van, de akkor is jó lenne már valakivel megosztani a hétköznapokat, hozzábújni, csipkelődni, együtt lenni, szeretni.

Nem vagyok lekésve semmiről úgy gondolom, csak későn érő. Nektek ezekről mi a véleményetek?


Van olyan férfi, aki hasonló cipőbe jár?

Lányok, ez mennyire gáz?


2016. okt. 2. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, nekem se voltak lányok az osztályban, illetve én sem vagyok az a nagy bulizós típus. Gyerekesen hangzik, de először a tv képernyőn keresztül szerettem bele egy lányba, mivel magyar, ezért később személyesen is találkoztam vele, és kedvelt is de csak barátok lehettünk. Aztán jött az egyetem és az első lányba beleszerettem, aki komolyabban közeledett hozzám(barátilag), amiből ugye hatalmas csalódás lett mivel neki barátja volt, majd félévre rá megismertem egy másikat és mivel egy kicsit is érdeklődő volt irányomba, szintén beleszerettem, újabb csalódás, neki is volt pasija. Majd eltelt egy hosszú időszak, hogy senki nem jött, vagyis jött ,csak épp fordított volt a helyzet, mert belém volt zúgva egy lány, akibe én nem, nagyon jól esett a közeledése, de nem éreztem úgy iránta, így hamar vége lett a dolognak. Közben rengeteg lánnyal találkoztam, akiknek bejöttem és egyre nagyobb lett az önbizalmam, voltak is bőven ilyen-olyan futókalandjaim, de sajnos olyat nem találtam, akivel hosszútávon is el tudtam volna képzelni. Majd megpróbálkoztam a netes társkereséssel, ahol sok lánynak tetszettem, általában 50%-ban válaszoltak a leveleimre, sőt volt aki magától írt rám, ám személyesen nem sokan akartak találkozni, akikkel meg összejött a randi, hát csalódást okoztak, mert egyáltalán nem olyanok voltak mint a képen, vagy valami egyéb szörnyűség derült ki róluk(drogosok,vagdossák magukat stb.). Aztán újra megismertem egy lányt, akivel hosszútávon el tudtam volna képzelni, sokáig udvaroltam neki, úgy tűnt ,h neki is tetszem ,de aztán valamiért mégis elutasított. Na szóval, hiába nézek ki jól, hiába tetszem sok lánynak, mégis egy katasztrófa a szerelmi életem, már ha egyáltalán lehet így nevezni, mert szerelemről nem tudok semmit.
2016. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én most leszek 28 éves. Átlagos külsejű.. Mondjuk kinek mi az átlagos.. 180cm 77kg vékony sportos testalkatom van. Az átlag bérem haviszinten olyan 170-200 körül alakul plusz a juttatások(35ezer). 2 szakmám van, beszélek németül. Céltudatos vagyok, olykor lusta. Szeretnék még tanulni illetve kitörni a minimálbéresek világából. Szeretem a nyugalmat, ha csend vesz körül. A jó levegőt. Szeretek tekerni egy jót sétálni programot csinálni magamnak. Most azt tervezem levelezőn tanulnék valamit vagy estin. Illetve egy nyelvvizsga se ártana már. Ennyit rólam.

Olyan vagyok mint te. Igen nehéz kapcsolatot kialakítanom bárkivel is ez valahogy spontán nem működik. Talán az önbizalom hiányból is kifolyólag. Adott egy szitu mondjuk te vagy a lány és spontán beszélget veled egy srác. Első gondolatod valószinüleg az, hogy biztos fel akar szedni ez a srác. A másik, hogy bejön-e neked vagy nem. A nemre általában az a reakció a nők felé, hogy tőmondatokban válaszolnak, nem kérdeznek vissza. Ez elég önbecsülés romboló. Az elutasítás senkinek nem jó.

24 éves lehettem amikor az első komolyabb munkahelyemen ugyanazon a területen felfigyelt rám egy nő. 32 éves volt. Nyomult rendesen. Elgondolkoztam mi a jó eget eszik ez bennem? Műszak végén szabályosan felajánlotta, hogy nála lehetne e valami, mert bejövök neki.

Erre nem mondtam sem igent, sem nemet, ugyanis ez a gondolat fogadott, hogy "i a jó eget eszik ez bennem?".

Tetszett is ráadásul. Jó nő volt. Ha visszavezetjük mi oka lehet az egyik illetve a másik félnek a kudarcra az a gondolkodás. Már előre következtetéseket vonunk le mit miért, ez azért nem fog működni stb. Pedig még csak érintőlegesen sem ismerjük egymást még ha pár szót is váltottunk egymással. Nevezhető ez talán egyfajta önvédelmi mechanizmusnak. Védjük az egónkat nem csak a jelenben, de a jövőbeni kudarcoktól is, tehát a leg-legidálisabb partner kell, hogy még véletlenül se érjen baj. Volt még 2 hasonló eset egy utalás miszerint lehetett volna valami, de egyet nem értettem. A másikat sem, de az betudható volt anak, hogy fiatalabb voltam 20 éves talán. Konkrétan rámírt a csaj facen hajnalban, hogy unatkozik nem-e mennék át hozzá. :DDD Utólag esett le mit akart, akarhatott. Biztos nem Wowozni. :D

2016. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!