Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok adni egy kis tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni egy kis tanácsot?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 2 éve vagyok együtt párommal, de az utóbbi időben olyan mintha történt volna valami. Néhány hónapja úgy döntöttem, hogy kiadom neki albérlet szerüen a lakásomat (félreértés ne essék nem lakunk együtt és máshol lakok) és megegyeztünk egy összegben és abban, hogy megcsinál apróbb dolgokat például a wc-t aminek a lehúzójával volt gond. A problémám az hogy semmit nem csinált, csak szabályosan lelakta, és 2 hónapig betegszabin volt igen súlyos gondokkal ezt megértve a fizetnivaló lakbért toltuk közös döntéssel. De azóta újra dolgozik és több mint 3 hete előadja az elfoglaltat és nem hajlandó fizetni, az egyik szolgáltató jelezte hogy kikapcsolják/leállítják szolgáltatásukat de ez sem hatja meg. Az utóbbi időben erősen hanyagol és mikor kisebb botrány robbant ki közte és a családom között, kitalálta hogy ő most megváltozik és így-szeret meg úgy-szeret. Csakhogy a fizetést még mindig odázza, helyette azzal érvel hogy ő csak egy családot akar. Párom félárva, kistiniként vesztette el az édesanyját. De szerintem ez nem jogosítja fel ilyesmire, mert ha így lenne akkor nekem is lehetne nem? Az én szüleim elváltak, édesanyám SM beteg (csoda hogy egyáltalán 2-3 percig bír állni)nagymamámmal élünk és van egy 15 éves öcsém akit próbálok helyes utakon tartani. Vitáinkkal odáig jutottunk, hogy már egyszerűen nem bírom, nem szeretnék vele lenni, nem érzem jól magam a kapcsolatunkban igen jó ideje, de ő ezt nem hajlandó elfogadni és elengedni....

Szerintetek mit tehetnék?



2015. máj. 17. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
* megjegyzés: bármiről is kezdünk el beszélni, megállás nélkül csak azt emlegeti hogy ő csak családot akar, és családot, meg családot.
2015. máj. 17. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök fura ezen az oldalon szinte mindenki 2 éve van kapcsolatban :)

Egyébként szerintem hülyének néz.

2015. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak megpróbál meghatni, hogy ne dobd ki, és ne kelljen fizetnie. A baj az, hogy ha kiadod neki, hogy költözzön, úgyis lelakja még a lakást maradék ép részét, vagy halogatni fogja azzal, hogy nem talál másik helyet. A kapcsolatnak mindenképpen annyi, a kilakoltatását kellene békés úton megoldani, a te érdekedben.
2015. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna konkrétabban írni de 2 éve és 8 hónapja vagyunk együtt. Kicsit bugyután egyszerű ezért tudom hogy nem csalt még meg. Köszi a válaszokat.
2015. máj. 17. 22:17
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Ez az ember link és hülyének néz téged. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, akkor határozottan hagyd ott és közöld vele, hogy költözzön ki eddig és eddig. Olyan nincs, hogy nem megy el, vagy nem fogadja el, hogy vége, ha te nem engedsz neki.
2015. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!