Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha évek óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha évek óta nem megy az ismerkedés? Neten próbálkozok rendszeresen de hiába. Személyesen nagyon béna vagyok. Mit tegyek? Lehet hogy fel kéne adni ha nem megy?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Az internetet azonnal add fel, hacsak nem nő, vagy nagyon jóképű férfi vagy. A többire nem tudok válaszolni.
2016. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elmaradt

28f

2016. okt. 2. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Sose add fel, csak realizáld, hogy nehéz.

Nincs értelme feladni. Csak várd jó lehetőségeket.

Írhatsz nekem is. Ki tudja mi lesz. Én is ezeket csinálom és már nem egy embert "szedtem össze". :D

2016. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
vagy föladod, vagy más módszert próbálsz.
2016. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

A netet tényleg felejtsd el.


Túl sokan vannak fent, és egy nő a legjobbak közül is a legjobbat fogja választani. Ahhoz túl jó pasinak kéne lenned.

2016. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 One of a Kind ***** válasza:

A neten megvan az az illúzió, hogy mindig találhat helyetted a nő másikat, és kevesebb az esély arra, hogy megragadd a figyelmét, mintha élőben ismerkednél. Gyakran nem is válaszolnak arra a leveledre, amelynek a megírásába annyi időt, energiát fektettél. Egy szóval, a net rizikósabb. :)


Viszont bármi megtörténhet. Ezen az oldalon írt rám egy férfi, aki külföldön lakik, és jövő hónapban találkozom vele először. :) úgyhogy csak légy nyitott!


23N

2016. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nettel az a probléma, hogy a fényképük és a bemutatkozószövegük alapján nagyon értelmesnek tűnő és szimpatikus lányok nemhogy válaszra, de még megtekintésre sem méltatnak, hiába ölsz energiát a személyesen nekik szóló levelekbe. Mindegyik eset egy kicsit visszavesz az önbizalmadból, egészen a nulláig, és így már személyesen is alkalmatlanná válsz az ismerkedésre. A legjobbakra vadásznak ott, ez a helyzet. Ezért írtam, hogy a netet add fel.

1# válaszoló vagyok

2016. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es

Már tőbbször töröltem magam és újra regisztráltam.

Igazad van a netet el kell felejteni.

Csak az vol az egyetle esélyem hogy legyen valakim.

Mert személyesen még bénább vagyok.

2016. okt. 2. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van regisztrációm, még nem töröltem magam, de ebbe maximum annyi reményt lehet vetni, mint a lottóba, mert körülbelül annyi esélye van egy átlagos férfinak ott.
2016. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy még annyi esély sincsen rá
2016. okt. 2. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!