Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ősszel megismertem egy lányt,...

Ősszel megismertem egy lányt, pár hónappal később elkezdtünk rendszeresen beszélgetni, megkedveltem, de?

Figyelt kérdés

Nagyjából novemberben kezdődött, facen napi rendszerességgel több órát beszélget(t)ünk, volt, hogy késő estig, éjjelig fent voltunk.. Nagyon őszinte és nyitott velem, és elmondása szerint a legjobb barátján (csak barát, nincs semmi komoly köztük) kívül velem beszél a legtöbbet, sok olyan dolgot mondott magáról, a múltjából, amiket én például nem mondanék el egy olyan ismerősnek, akit tényleg csak pár hónapja, fél éve ismerek, (pl volt kapcsolatok problémái, régi dolgok).


Sajnos a személyes kapcsolatunk nem túl közeli, egyetemen nem beszélünk túl sokat, mivel elsősorban a régi, középiskolás barátnőivel van együtt.


Időközben nagyon megkedveltem őt, és egyszer el is hívtam valahova, de nemleges választ adott, és így eléggé tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, hogy akkor pontosan hogy is tekint rám.


A feljebb írt nyitottsága és őszintesége miatt, illetve ezek a komolyabb dolgok (jegygyűrűket mutatott, illetve mondta, hogy költözzek oda hozzájuk, mert én bejárós vagyok, és sok időm elmegy, és egyszer "megjegyezte", hogy magasabb vagyok nála, és hogy szerinte - szerintem sem - jó, hogyha a lány magasabb a srácnál) miatt úgy gondolom, hogy mégsem vagyok annyira közömbös, és persze fel lehet fogni viccnek, vagy trollkodásnak is ezeket az dolgokat, de akkor is.


Amellett, hogy nem jött el velem valahova a múltkor, még az a visszahúzó erő, hogy korábbi barátai idősebbek voltak nálam, és én amúgy is fiatalabbnak nézek ki a koromnál, igaz, ettől függetlenül idősebb vagyok nála, illetve vannak olyan lányok, akik osztálytárssal, egyetemi csoporttárssal nem akarnának összejönni, stb..


Szóval nagyon 50-50% a dolog, és mivel közbe nagyon jó "barátom" is lett, és az, hogy minden nap látjuk egymást, még nehezebb a dolog, és még fájóbb lenne, hogyha félreértelmeztem mindent, és teljesen közömbös vagyok nála.


Vélemény, tanács?



2015. ápr. 10. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kiábrándítani, de ha annyira többet akarna tőled, akkor keresné élőben is a társaságod. Vagy még ő maga sem tudja, mit szeretne, vagy talomban tart, hogy ha nincs ló jó a szamár is majd.

20/L

2015. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam erre én is, de úgy gondoltam, hogy inkább csak "kéreti magát", és arra vár, hogy én kezdeményezzek élőben is.. :S


Nem azt mondom, hogy teljesen kerül, közbe közbe beszélgetünk, de korántsem annyit, mint facen...


Meg ugye barátnői nem olyanok, hogy 0-24-be facebookon vannak, és így velük főleg személyesen beszélget, mert facen nem tud olyan sokat, velem meg inkább ott, mert barátnők mellett meg velem nem tud..

2015. ápr. 10. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki szemetesládának jó vagy amikor épp unatkozik.Ha annyira bejöttél volna neki,elment volna veled amikor elhívtad.Lazíts egy picit a gyeplőn,ne keresd,és nézd meg hogy érdeklődik-e felőled,kapaszkodik-e.
2015. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet.. de volt olyan időszak, hogy direkt nem kerestem, és mindig ő írt először facen, és 5-6 hónap alatt összesen több mint 40 ezer üzenet összejött, ez azért egy "lelki szemetesládás" kapcsolatnál csak több, nem?
2015. ápr. 10. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
a 40ezer üzenet csak annyit jelent, hogy mindkettőtöknek rohadt sok a szabadideje
2015. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!