Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes esélyt adni a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes esélyt adni a távkapcsolatnak, ha hozzám nem jöhetünk soha?

Figyelt kérdés
Nem konkrét férfiról van szó a kérdésben, hanem általánosságban a párkeresésről. Fennt vagyok pár társkereső oldalon, de eddig nem jártam sikerrel, és úgy érzem már elfogytak a jelöltek ebben a városban. Eddig nem is mentem bele abba, hogy távolabbi férfiakkal ismerkedjek, pedig sokan szimpatikusak lennének. Csak mindig arra gondolok, hogy milyen körülményes lenne megoldani a találkozásokat, ha kapcsolat alakulna ki közöttünk. Én sajnos nem tudnám biztosítani, hogy időnként nálunk töltsük a hétvégét. Szüleimmel élek, egy kis lakásban, és ők olyan elveket vallanak, hogy ide ne jöjjön férfi, főleg ne akarjon itt aludni. Ez náluk komoly kapcsolat miatt sem változott meg soha, volt egy 6 évig tartó, de hiába az évek, nem változott a hozzáállásuk. Eljárni sem szoktak itthonról, anyu beteg és 0-24-ben itthon van. Félek hogy így nem fog működni a dolog, az egyoldalúság miatt, főleg hogy 30 körüliekkel ismerkedem, akiknél lehet elvárás lenne hogy kölcsönösen, felnőttként meg tudjuk oldani a hétvégéket. Vagy szerintetek rendben van az is, ha mindig csak a nő utazik?
2016. okt. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem egy férfit nem zavarná, ha mindig nála lennétek. Viszont úgy látom, hogy téged eléggé, hogy mindig utazgatnod kéne, de ha nem ezt csinálsz akkor mit? Most nem fogsz ismerkedni addig amíg el nem költözöl otthonról? Nem akarlak megbántani, de gondolom ha ez anyagilag opció lenne akkor megtörtént volna. Szóval ez ne gátoljon, kétlem, hogy emiatt nem működne valami. Sok férfi amúgy, köztük én is (nem ismerkedés miatt írtam ezt) szeretik ha hamar van összeköltözés, mert lakva lehet megismerni az embert, nem pedig heti 1 éjszakán, szóval lehet ez még kifejezetten előnyös is, hiszen gondolom nem ragaszkodsz ahhoz, hogy szüleidnél lakj még x évet.
2016. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenen rágódni, vágj bele, bármi megtörténhet. Lehet, hogy akit megismersz, hajlandó mondjuk néha úgy meglátogatni, hogy kivesz egy szobát.
2016. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig szívesebben fogadtam itthon a partneremet, minthogy én menjek hozzá. Egyedül élek, nem kell senkihez alkalmazkodnom.

F

2016. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ezen aggódnod. Ha lesz párod,akkor nem alszotok nálatok,csak látogatóba mentek 1-2 órára, aki ezt nem tudja elfogadni,azzal nem is érdemes kapcsolatban lenned.Nyugodtan megmondhatod, hogy a szüleid maradiak és anyukád beteg,ennyi. Senki nem fog ezért megkövezni téged remélhetőleg :)


Szóval nyugodtan ismerkedj.

2016. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, távkapcsolatot soha többé nem vállalnék.

Gyönyörűen indult, bár kétszáz kilométer volt köztünk, megegyeztünk, hogy ő költözik majd hozzám, mert nekem van saját lakásom, ő az anyjáéban élt, amiben semmi változtatást nem tűrtek volna, ráadásul abban a városban alig van munkalehetőség. Néhány hónapig éltük a szerelmesek gondtalan életét, egyszer ő jött hozzám, egyszer én hozzá. Mikor szóba került a tényleges időpontja a költözésnek és elkezdtük tervezni a jövőt, jöttek a kifogások, halasztgatások ... végül kibökte, hogy ő mégsem képes feladni az ottani életét. Ez sajnos benne van a távkapcsolatban mindig, ezzel számolni kell. Hiába szeretitek egymást nagyon, ha egyikőtök sem tud ekkora lépést megtenni.

2016. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is távban kezdtem 3 és fél évvel ezelőtt. Nő vagyok és én jártam páromhoz. Nem esett nehezemre havonta elmenni hozzá hiszen szeretem. Nálunk sem aludhatott volna még 2 év múlva sem engedte anyám hogy ott aludjon. Azóta már együtt lakunk. Azért szerintem próbáld meg.
2016. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!