Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha nem jöhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem jöhetünk össze?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, és én is neki de nem jöhetünk össze mert egy közös barátunknak is tetszik ő, és nem akarjuk megbántani. Mit tanácsoltok?

2016. ápr. 4. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sz..rátok le a közös barátot. A ti életetek. Majd megvárjátok anyuci és apuci beleegyezését is a kapcsolatotokba?
2016. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ilyen esetben a közös baráttal.
2016. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mindketten sajnálnánk a srácot az a baj :/
2016. ápr. 5. 05:40
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor sakk-matt. A csajnak akkor amiatt a srác miatt pasija sosem lehet? Elég érdekes.
2016. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A közös ismerős miatt lemondanátok a közös boldogságról? A lány összejönne vele? Mert ha nem, akkor minek hoztok ilyen áldozatot? Talán a közös barát haldoklik, és nem akartok még egy fájdalmat okozni neki?
2016. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem haldoklik.Hát nemtudom, sztem megpróbálom orvosolni a problémát :D köszi a válaszokat
2016. ápr. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!