Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szóbahozza, hogy találkozunk de mégsem hív el konkrétan?

Figyelt kérdés
Mondani szokta,hogy szeretne találkozni, már vagy háromszor engem is megkérdezett hogy van-e kedvem,mindig igent mondtam,de soha nem beszéltünk meg egy időpontot és helyszínt. Szerintetek akar valamit vagy csak szórakozik velem?

2016. okt. 3. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt már...nem látok bele a férfiak fejébe. Az is lehet hogy még hezitál,lehet hogy közben van neki más is akivel beszélget/de az is lehet hogy csak "arra" megy..
2016. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is többesélyes a helyzet:


-lehet, hogy más(ok) is képben vannak, így te csak valamiféle pótlék vagy, vagy épp rád eddig még nem jutott ideje

-lehet, hogy tartana a találkozástól, ezért konkrétan nem beszéli le veled, pedig szeretne elmenni veled valahova, jobban megismerni

-lehet, hogy csak hülyít, és amolyan "szexre jó lehet, ha épp kell" hozzáállással azért próbálja fenntartani az érdeklődésedet, hogy ott legyél, ha kellesz neki.


De persze más okai is lehetnek, nekem hirtelen ezek ugrottak be. De a legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy miért hozza szóba, ha nem hív el konkrétan vagy miért nem hív el konkrétan, ha ennyiszer megemlíti...

2016. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így pasival. Számtalanszor megígérte, felhozta beszélgetésünk közben, de soha nem hívott el sehová. Egyszer kerékpárral mentem és szemben jött velem szintén kerékpárral, leszálltunk pár szót beszélni, akkor mondta, hogy most ráér egy kicsit, elmehetnénk ide a közelbe valamit meginni. Na persze! Mondtam, hogy nem érek rá, más dolgom van. Vagy meghív normálisan, vagy sehogy. Azóta hanyagoljuk egymást.
2016. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen... Nem értem! Aztán rámír, hogy látott a szórakozóhelyen és milyen jól táncoltam! Mondom, akkor miért nem jöttél oda, erre hogy nem akart zavarni. Életképtelenek vagy nem tetszettem neki, de akkor meg minek írogat???
2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam igy en is, de ugy voltam ezzel,hogy ha nem birja osszeszedni magat es konkretan elhivni valahova a celozgatas helyett, akkor nincs miről beszélnünk.:D
2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem pont így, de hasonlóan voltam, mint néhány előttem szóló. A srác ezerrel bizonygatta, hogy mennyire látni akar, mennyire szeretne találkozni személyesen is, aztán amikor 15 percre sikerült összehoznunk egy találkát, akkor alig beszélt hozzám, tök közömbösnek tűnt, stb. Aztán pár óra múlva jött az üzenet, hogy milyen csinos voltam. Na bumm! És akkor ezt ott személyesen miért nem lehetett közölni?! Szóval igen, elég sok az "életképtelen", úgy tűnik.
2016. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert megdugni akar, nem feleségül venni. Te is ezt akarod, csak a nemek közti egyenlőséget annyira már nem vagy képes komolyan venni, hogy te tegyél neki ajánlatot. Talán attól rettegsz, hogy útszélinek néznének. Nem kell félni, legyél bátor!
2017. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!