Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már úgy, hogy olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy olyannak jösztök be általába mindig aki nektek nem, nektek pedig olyan akinek pedig ti nem tetszettek?

Figyelt kérdés
Adnátok egy esélyt egy olyan fiúnak aki belsőre bejön,külsőre nem nagyon?

2016. okt. 3. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egyedi probléma :D


Akkor adok esélyt, ha vonzódom. Viszont vonzódni nem igazán a külsőhöz szoktam.

2016. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a nők 90%-a tényleg tetszik külsőleg. Egyáltalán nincsenek nagy igényeim, csak hogy ne legyen kövér, de még így se találok olyat, aki nekem tetszik és én is bejövök neki. Néhány nőnek jövök be, de nekik csak azért, mert kövérek, és nem jut nekik jobb.
2016. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az idő ott borsodban?
2016. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, velem ilyen egyszer sem fordult elő.

Roppant logikus lény vagyok ugyanis: aki kedvel, azt én is kedvelem. Aki meg utál... hát azt én se fogom babusgatni.

2016. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába adnál neki esélyt, ha külsőre nem jön be, akkor úgysem fogsz soha beleszeretni.
2016. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állandóan így vagyok! :( Én is írtam már ki ilyen kérdést...

Annak aki azt írta, hogy a kövér lányoknak jön be, mert nekik nem jut jobb, hát elárulom, hogy a kövér lányok sem állnak le bárkivel!!! Sőt! Szóval, megbecsülhetnéd az érdeklődésüket, mégha nem is tetszenek neked!

Kérdező, könyörgöm, legalább írásban ne használd ezt a jösztök-öt! Szóban is gáz, de írásban...!!!

2016. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és adtam esélyt nem egyszer, de ha nincs vonzalom, megette a fene. :( Próbálkoztam, de úgy éreztem, csak pazarlom az időnket! Ő áradozott, hogy hiányzom, én meg nem tudtam neki azt mondani, hogy ő is nekem és nagyon veszélyezett! Ő írta, hogy szeretlek én meg hallgattam. :(
2016. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!