Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lesz úgy valaha normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz úgy valaha normális kapcsolatom, ha olyannak érzem magam, mint Jézus?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy vicc, komolyan beszélek, és nem vagyok elmebeteg sem.


Valahogy sosem tudtam beilleszkedni igazán ebbe a társadalomba, mert én annyira más vagyok. Habár mindenki aranyos lánynak tart, de még sincsenek igazán komoly barátságaim, pasijaim is alig voltak. Szeretek egyedül lenni, nem igénylem egyáltalán a társaságot, de ettől függetlenül szeretem az embereket, érdekel mindenkinek a személyisége, az élettörténete, mindig meghallgatok másokat, és próbálok tanácsokat adni nekik, ha kérnek, és érdekes módon valahogy mindig meg is nyílnak nekem az emberek kérlelés nélkül, automatikusan megbíznak bennem, és megértőnek gondolnak. Csak az tesz boldoggá, ha segíthetek másoknak, még akkor is, ha nem kapom ezt vissza, mert ilyenkor úgy érzem, hogy jót cselekedtem. Hiperérzékeny fajta vagyok, nem sértődős, hanem nagyon érzelmes, nagyon meg tudnak hatni dolgok, és nagyon bele tudom élni magamat bizonyos helyzetekbe, nagyon együttérző vagyok. A megérzéseim is nagyon erősek, és mindig tudom, mit érez a másik éppen. Világéletemben szerény voltam, külsőleg is és belsőleg is, sosem akartam menő lenni, vagy feltűnő, mert nekem nem ezek a dolgok számítanak. Nem tudok azonosulni ezzel a mai romlott világgal sem, mert pont a szeretet hiányzik belőle...


A legtöbb ember ezt túl soknak tartja, túl furcsának, nem értik meg, hogyan tudok megsajnálni valakit akkor is, ha szörnyű dolgokat tett.


Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2016. jún. 24. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos megvolna a lehetőséged rá, ha szeretnél magadnak. Én speciel mindig is imádtam a jó lányokat. Meg sem fordulna a fejemben, hogy azért ne közeledjek valakihez, mert jó. :)
2016. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Hülye hasonlat, már bocs.

Semmi különös nincs abban, amit írtál csak te hiszed magad különcnek. Ismerjedj, barátkozz! N

2016. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Ismerkedj, nem vagy kulonc.

N

2016. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem nem túl soknak tartanak, hanem nem ismernek. Nem vagy egy feltűnő jelenség így az értékeid a belsőben rejlenek, amit csak akkor kerül előtérbe ha igazán megismernek. Ahhoz pedig barátkozni kell és fenntartani egy ismerkedést.
2016. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

>ezzel a mai romlott világgal


Ez csak a múlt idealizálása, semmi más. Régen pont ilyen jó/rossz volt a világ, legfeljebb ma ez jobban látható a média miatt. Ha azt hiszed, hogy bármi jobb volt régen, nagyon tévedsz. Ha azt hiszed, régen több volt a szeretet, akkor is nagyon tévedsz.


Amúgy nem igazán érzem, mi olyan nagyon különleges abban, amit írsz. Szerintem csak te tartod annak.

2016. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudsz vízből bort csinálni, akkor lesz.
2016. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Simán csak szociálisan érzékeny és empatikus vagy. Ebben semmi jézusság nincs és nem vagy egyedi eset. Ezek pozitív tulajdonságok, csak szerintem átesel a ló túloldalára.


Azaz néha magadra is kell gondolnod, mert abból ez lesz, hogy max egy érzelmi szemeteskukának használnak. Nagyon fontos kiállni magadért másképpen nehezen tisztelnek az emberek.

2016. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
menj apácának, a katolikus egyház nagy hasznodat venné.
2016. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elég unalmas lehetsz akkor, ha állandóan másokkal vagy elfoglalva.

amúgy akik a mai világod szidalmazzák, szívesen visszarepíteném őket az időben, ha annyira elégedetlenek. biztos jó lenne egész nap a földeken dolgozni, buta parasztnak lenni (vagy háztartást vezetni és egész nap ruhákat mosni), aki ugyanabban a faluban hal meg, ahol született és egész életében élt. izgalmas lehetett hogy az összes szórakozás az volt, hogy elmész valami táncolós buliba, vagy ugróiskolázol, szövögetés közben énekelgetsz a többiekkel és hasonlók.

na mindegy.

azért azt be kell ismerned, hogy nem szerénységről árulkodik az, hogy ezt most itt leírtad, és jézushoz hasonlítod magad. :D

valószínűleg fogsz találni magadnak valakit, ha szerencséd van nem fog kihasználni. kíváncsi lennék, hogy hány kesergő, szűz, ronda, nőket semmibe vevő férfi írt rád itt ezek után. :D

szerintem csak te gondolod különlegesnek, hogy ilyen vagy, és ezért egyre jobban belelovallod magad, hogy ezzel tűnj ki. a legtöbb ember pedig nem akar, és nem is tudna ilyen lenni, mint amilyen te vagy állításod szerint. nekem is fárasztó lennél...

2016. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az értékeid szem előtt tartása mellett neked is oda kell tenned magad kicsit, hogy többen érdeklődjenek felőled. Nem élhetsz elefántcsonttoronyban életed végéig. Járj el többet otthonról és találj hasonmló emberekre! :)
2016. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!