Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag ennyire tepernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag ennyire tepernek a férfiak minden nő után, hogy a nőknek csak válogatniuk kell, hogy lehet az, hogy engem még randira sem hívott senki már több, mint két éve?

Figyelt kérdés

Ismerek még egy pár lányt ilyen helyzetben, huszonévesek. Ha akkora verseny van a férfiak között, amit itt az oldalon olvasok, ha tálcán kínálja magát minden nőnek egy tucat férfi, akkor ez mégis hogy lehetséges?


Privát üzenetet nem szeretnék kapni (nem is fogok válaszolni rájuk, előre szólok), csak a kérdésemre valami értelmes választ.


2016. okt. 5. 12:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Engem meg 22 év alatt egyszer hívtak randira :'D
2016. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%

1. Ronda vagy és/vagy kövér. Nem kelted fel a férfiak érdeklődését.


2. Nem jársz el otthonról kb sehová.


3. Nincs nagy szociális/baráti/ismerősi köröd. Kb senki nem ismer téged, úgyhogy nincs is aki próbálkozzon.


Ezek közül egy vagy több is igaz lehet.

2016. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván túlzás ez, ami itt megy, viszont azért alapja is van. Pont tegnap mondta egy lány ismerősöm, hogy barátnőjével találkozott a Deák téren, és amíg a padon ülve várta, 4 férfi ment oda hozzá beszélgetni. Jó, szép lányról van szó, ez tény, de szerintem ha egy átlagos lány nyitott, látszik rajta, hogy nem flegma, és mondjuk törekszik arra, hogy csinos legyen, akkor azért be-bepróbálkoznak náluk a férfiak. Nem tudom, hogy ez nálatok miért nincsen, tippelgetni az okokról meg nem szeretnék. Viszont az még leírom, hogy neked is tenni kell érte, és ha szeretnél kapcsolatot, akkor minden lehetőséget meg kell ragadnod neked is, akár úgy, hogy itt válaszolsz valakinek. Nem nekem, nekem van barátnőm, és lehet hogy rád ír itt 20 ember, abból 19 tirpák gyökér, viszont lehet írna egy normális srác is, akivel akár beszélgethetnél jókat. Viszont ha ezt meg se próbálod, akkor azt az egy srácot is bukod. 23/F
2016. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

A legkézenfekvőbb magyarázat az, hogy azért, mert nem vagy túl vonzó külsőre (nem igazán szép az arcod és/vagy el vagy hízva).


Nyilván nem fogsz képet mutatni magadról, ami teljesen rendben is van, de nekem az a tapasztalatom, hogy a hozzád hasonló probléma miatt itt kérdező lányok, akik képet is mutattak magukról, egyszerűen nem voltak vonzóak külsőre.


Tudom, hogy ez nem egy túl népszerű válasz erre a kérdésre, így lehet, hogy nem fogod értelmes válasznak minősíteni, de ettől még szerintem ez az igazság.


Én legalábbis soha nem kezdeményeztem olyan nőnél, aki külsőre ne lett vonzó a számomra.

2016. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

E hétre elhívott 4, de igazából baromira nem érdekel egyik sem.

Szerintem örülj, unalmasak az emberek. Felesleges jópofizásra meg senkinek sincs ideje.

2016. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Mert nem tepernek. Ugyanazokra a feltűnő nőkre teper mind. Megmondom neked így látatlanban. 50 kiló/ hosszú seggig érő haj pici top, cicanaci, pici mindenből kivéve segg vagy cici, buja nézés. Aki nem ilyen az láthatatlan tartományban marad.

Ha kövér vagy, nincs jó alakod, nincs baba arcod, szemüveges, rövid hajú vagy akkor csak az ima segít. Lol

2016. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Aki arra tippel, hogy ronda és/vagy kövér vagyok, az nem nagyon találta el, legrosszabb formámban vagyok 50 kg, illetve torz arcom sincsen (bár igaz, nem az a tipikus lófej formája van, amivel szépségversenyre szoktak nevezni), ami taszíthatná a férfiakat (akik ugye mindig a belsőt nézik, khm...). Rendszeresen eljárok szórakozni is, illetve az emberek felének nem biztos, hogy meg tudom mondani a nevét, akik viszont engem ismerni vélnek, tehát azt se lehet mondani, hogy a szomszédon túl nem tud rólam senki.
2016. okt. 5. 13:01
 8/32 anonim ***** válasza:
36%

"Ha kövér vagy, nincs jó alakod, nincs baba arcod, szemüveges, rövid hajú vagy akkor csak az ima segít."


Ez a kövér, csúnya arcú, szemüveges, kopaszodó, de közben hosszú hajat viselő srácok női megfelelője.


Hány lány tartja vonzónak az ilyen srácokat? Na pontosan, ugyanennyi srác tartja vonzónak ezeket a lányokat.


Egyébként ha valaki nem próbálja meg kihozni magából külsőre a maximumot (pl. ha kövér, akkor nem megy el sportolni, nem figyel oda az étkezésére, hogy lefogyjon), akkor elég komolytalan, ha amiatt panaszkodik, hogy miért nem tetszik senkinek.

2016. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

elzárkózol az ismerkedéstől, itt is és gondolom minden máshol is


"Privát üzenetet nem szeretnék kapni "

2016. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el az ismerkedéstől, ezen az oldalon okkal nem szeretnék senkitől semmit. Ha neten akarnék párt keresni, társkeresőre regisztrálnék, nem itt várnám a csodát.
2016. okt. 5. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!