Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maradiság, ha nálam kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradiság, ha nálam kizáró ok a társkeresésben, ha egy lány iszik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem attól függ, mit értesz ivás alatt. Azt hogy megiszik néha egy-egy különlegesebb alkalomkor pár pohár italt, amitől be sem rúg, meg semmi, csak az alkalom kedvéért teszi vagy hogy mondjuk néha leissza magát a sárga földig? Utóbbi szerintem is gáz, de nemcsak egy nőtől, férfitól ugyanannyira.

Előbbi esetben szerintem maradiság. Ha te sem iszol egyetlen kortyot sem soha, akkor megértelek, hogy ilyen lányt szeretnél magad mellé, de ha te azért nem veted meg a szeszt, akkor nem jogos elvárás.

2016. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A barátnőkkel való gyakori bulizgatásokra és az ezekkel párosuló iszogatásokra gondoltam.
2016. okt. 5. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem randiznék olyannal, aki szerint a lányok nem engedhetik meg maguknak, hogy spiccesek legyenek néha. Nem földön fekvős hányásra gondolok. De e mellé szerintem olyan kép társul, hogy ez nem nőies. És aki szerint a tökéletes viselkedés az elvárható, az egy álomképet szeret, mint a steppfordi feleségekben.


Másrészről, ha azért nem szeretnéd, hogy alkoholt igyon a barátnőd, mert megcsalhat közben, akkor a borzasztó önbizalomhiányod, és a barátnőd felé a bizalom nem tiszta, ezek is kizárják a kapcsolatot nálam.


Szerintem a lányok is emberek. Pattanást nyomnak ki, pukiznak, szőrösek, van hasmenésük és bizony néha idiótán viselkednek, vagy túl sokat isznak.


Persze ezeket titkoljuk ahogy lehet, de a kevésbé vonzó énünk is hozzánj tartozik.


Szerintem évente egyszer megengedhető a berugás, az ivással sincs semmi gond, amíg az illető alkalmanként iszik csak. Pl barátnők szülinapján, szilveszterkor, romantikus vacsorán, ilyesmi. Nem lehet mindig tartani a mértéket, persze törekszünk rá, de néha megesik, hogy nem jön össze. Ugyanúgy, ahogy hülye helyzetekbe kerülünk néha, mert pont a mi gyomrunk korog mikor síri csend van, vagy simán elbőgjük magunkat az irodában mert eszünkbe jut valami semmiség.


Engem a rendszeres alkoholfogyasztás zavar(napi meló után jár a sör), az, ha direkt részegedik valaki le, ha 2 hetente talál valaki alkalmat az ivásra, vagy ha olyan vágyat érez valaki egy kis piára, amit nem tud leküzdeni.

2016. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki szerint igen, van, aki szerint nem. Mondjuk még ha vki el is fogadja, akkor lenne igazságos, ha te sem mennél el a haverokkal sörözni.


Én pl. nem jönnék össze veled, mert szoktam elmenni bulizni haverokkal, munkatársakkal, és akkor nemcsak egy limonádét szürcsölök el. Részegre sosem iszom magam, pár ital után is vállalhatóan viselkedem, nem pasizom, nem fetrengek, nem ordítozom.

2016. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam inni, és nálam is kizáró ok, ha egy srác iszákos. Alkalmakkor persze semmi gond nincs vele, de akkor sem árt, ha mértékkel.
2016. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem maradiság...Hanem ALAP az az igény mindig,hogy egy nő ne igyon...Szóval jól teszed,hogy igényes vagy akkor a partnernődre e téren...
2016. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is az érdekelne, hogy mit értesz azalatt, hogy iszik. Mert az nyilván gáz és normális ember nem tolerálja, ha a barátnője/barátja pl minden buliban talajrészegre issza magát, menni nem tud, esik-kel és megint más, ha megiszik 1-2 italt, amitől max kicsit spicces lesz. Jobban oldja az embert egy buliban az ital, természetesen mértékkel, ezzel nincs is baj. De ez pasiknál is ugyanígy van. Szerintem az is épp olyan gáz, ez nem nemtől függ.


Amit csak nem értek, hogy miért kezeli sok pasi a nőket valami ufóként és miért várja el, hogy alap legyen pl, hogy nem iszik.. Mert miért ne ihatna egy nő?! Persze mértékkel. És a poén benne, hogy sok esetben a pasi ugyanúgy leissza magát meg rendszeresen összeül a haverokkal sörözni, az nyilván nem baj, de a nőt elítéli, ha bulikban megiszik nehány piát.. Olyat is ismerek, aki utálja és rendesen tiltja a barátnőjének, hogy hetente elszívjon kb 1 doboz cigit, de ő maga úgy szívja, mint a török..

Tehát a lényeg, nekem biztos nem kéne olyan pasi, aki közli, hogy ezt és azt ne csináljam, mert így-úgy-amúgy, de ő neki persze szabad, mert miért ne.

2016. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem maradiság, csak a válaszod alapján neked nem az ivással van a fő bajod.

Én egyáltalán nem iszok soha egy kortyot sem és nem járok bulizni, de a jogot fentartom magamnak, hogy oda menjek, akkor és akivel akarok ahova csak kedvem tartja. És persze ha én nem iszok, akkor a férfitól is elvárás ugyanez.

2016. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi. Te egy sportolo lanyt keresel vagy testepitot peldaul. Gondolok itt a minden napos edzesekre illrtve az alkoholfogyasztas miatti izomtomeg leepules miatti felelemre. Sot manapsag allandoan ujat kell tanulni, hol nyelvet, hol szakmai ismeretek boviteset: az alkoholfogyasztas karositja az agysejteket, csokkenti a mennyiseguket.

Tehat egy izmos, csinos, magara sokat ado es komoly szakmai multtal rendelkezo not keress, aki beosztja a penzet, amit megkeres. Ettol fuggetlenul meg lehet a no humoros, allandoan viccelodo,bevallalos az elet egyeb teruletein.

N

2016. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól leszűkíted a kört akkor, mondjuk én a dohányzással vagyok így. Nem bírom a cigifüstöt, a lányok 90%-a olyan, mint a gyárkémény :(
2016. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!