Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál a társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a társkeresésben általában úgy van, hogy a a férfi kérdez, a lány válaszol, de nem kérdez vissza?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
En mindig vissza szoktam kerdezni, kulonben interju es nem beszelgetes a dolog, de sok olyan lanyt ismerek, aki tenyleg csak felelget.
2015. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel több a férfi, meg a neveltetésünk is olyan, a férfiak gyakrabban kezdeményeznek. Utána már a kölcsönös szimpátián múlik, hogy alakul a beszélgetés, vagy éppen találkozás lesz.
2015. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez valami szabály?

Mivel érdekel, hogy ki ő, meg akarom ismerni stb., ezért igyekszek kérdezni is.

2015. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Társkeresőn még senkivel nem találkoztam.
2015. máj. 25. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ideális esetben nem így van, de lehet a legtöbb nő tényleg ilyen. Én társalogni szoktam, érdeklődni, témákat felvetni és elmélyedni dolgokban, mert a cél a másik megismerése, úgy vettem észre, ez imponál is a férfiaknak. Nőként én is találkoztam olyan férfival, akit faggatni kellett, és csak néha kérdezett vissza. Számomra ez az érdeklődés teljes hiányát jelzi, de ha csak ilyen szófukar, akkor sem tudok vele mit kezdeni. 30N
2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor áll elő ez az eset, ha a válaszoló felet nem érdekli a kérdező. Tipikusan társkeresőn ráír egy férfi egy nőre, hogy szia, tetszenek a képeid, hogy vagy? A férfit már érdekli a nő. De a nőt még a férfi nem. Sokan viszont úgy fogják fel, hogy ha már írtak valakinek, annak a valakinek utána kötelessége érdeklődni irántuk. Csak azt felejtik el, hogy az érdeklődést először fel is kell kelteni valamivel.
2015. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály.

Én a kölcsönösséget szeretem, ezért visszakérdezek és én is kérdezek.

Bejön a fiúknak. :)


L20

2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 1 óra aktív csetelés alatt több infót tudok meg a csajról, mint ő rólam, akkor nem keresem többet.


Ha nem kérdez, csak passzívan válaszolgat, azt is röviden teszi, akkor nem érdekled!

2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En visszakerdezek és érdeklodok, ha érdekel a személy.
2015. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira utálom az interjúztatást. Olyan kérdéseket tudnak feltenni, ami még engem sem érdekel, miközben velem kapcsolatos. És konkrétan az sem érdekel, hogy neki mi a válasza rá.

Interneten az esetek 87%-ban átmegy interjúztatásba.

Engem az érdekel, ha felvetődik egy téma, és abban mindenki ki tudja fejteni a kis gondolatmenetét. Amikor akár 3 összetett mondatot is tud írni valamiről azonnal.

Érdekel ha felvetnek előttem egy problémát, amit meg lehet oldani közösen.

2 óra alatt le lehet szűrni azt, hogy mennyire passzolunk egymáshoz, mennyire indítjuk be egymás agyát. Míg a kérdezősködéssel én fél óra alatt megunom a beszélgetést, és befejezem, vagy nem kérdezek vissza és majd megunja. (Nyilván előtte próbálok áttérni a témafelvetéses változatra.)

Tökre nem érdekel, hogy van-e jogsija, autója, kék vázája az ebédlőasztalon, 2 kutyája az összes adattal megspékelve. Nyilván ebből is le tudok szűrni nagyon sok mindent, de nem szeretem. Nem izgatnak az adatok, és, hogy mije van. Az érdekel, hogy milyen a gondolkodása.

2015. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!