Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tisztában vannak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tisztában vannak azzal hogy mennyivel nehezebb dolga lenne ismerkedésben ha férfi lenne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 15:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Sok férfitól hallottam már ezt. Aztán próbaképpen regisztráltak nőként társkeresőre és utána nem győztek bocsánatot kérni a nőktől.

Szerinted mi jó van abban, hogy bár bőven van jelentkező, annak 99%-a teljesen vállalhatatlan, még szóba elegyedni sem érdemes vele. És ebből kéne kiszűrni azt a bizonyos 1%-ot, akivel 2 értelmes szót lehet váltani...

2016. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

Nem unjátok még? Tudjuk, minden nő szemét, szegény férfiaknak nehéz az élete, nem tudnak ismerkedni stb stb.

A gond az, hogy azért igen sok férfinak van barátnője, felesége, családja (nem, nem csak a Brad Pitteknek), valahogy csak megismerkedtek.

2016. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes dolog ez. Ha a hagyományos felállást nézzük, akkor a nőknek ugyan megvan az az előnyük, hogy mivel nem nekik kell kezdeményezniük, így a direkt elutasítást sem kell elviselniük.


Másrészt viszont ez csak akkor előny, ha olyanok kezdeményeznek náluk, akik nekik is tetszenek.


Ha nem olyanok kezdeményeznek vagy senki nem kezdeményez, akkor viszont már hátránnyá válik, hogy az általános elvárás az, hogy ne a nő, hanem a férfi kezdeményezzen.


Szerintem férfiként az ember több direkt elutasítást kap, mint egy nő, viszont megvan az a szabadsága, hogy annál kezdeményez, akinél csak akar.


Összességében szerintem nem nehezebb a férfiak dolga. Egyszerűen számunkra a direkt elutasítás az ismerkedés kellemetlen része, a nőknek meg az érdektelenség.

2016. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
24%
Haha, Brad Pitt jó példa. Neki nemsokára nem lesz se felesége, se családja:)))
2016. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%
Igaz, de ennek nem a külseje az oka, márpedig itt a fő sirám az, hogy a külsejük miatt nem ismerkednek velük a nők. Csak ezért hoztam fel Brad Pittet, írhattam volna akár George Clooney-t is :)
2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan, nem unalmas már naponta 500 ilyen kérdést kiirni és arról nyigni, hogy a nőknek mennyivel könnyebb? Nyissanak már nektek egy külön "ugye milyen nehéz nekünk,férfiaknak... Bezzeg a nőknek! " kategóriát.
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Van, ami könnyebb számukra és van, ami sokkal nehezebb. Felesleges ezen pörögni.
2016. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%
#1 nőkből sem jobb a felhozatal!
2016. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
65%

Biztos vagyok benne, hogy ha férfi lennék, már végigdugtam volna a fél országot.

Aki tud ismerkedni, az tud, nem attól függ, mi van a lába között.

Mondjuk nem a gyk-n vonyítanék naphosszat, hanem a téren hajtanám a csajokat.

2016. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
45%
És te azzal tisztában vagy, hogy csak a tudatlan emberek beszélnek általánosítva?
2016. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!