Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tisztában vannak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tisztában vannak azzal hogy mennyivel nehezebb dolga lenne ismerkedésben ha férfi lenne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 15:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%
Darabra persze, hogy több pasi akar tőlem bármit is, mintha férfi lennék és nőt keresnék. Viszont kinek kellenek a naponta nyomuló 6 fogú szakmunkások?
2016. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
61%

Én tök szívesen lennék pasi, szerintem tök jó dolog lehet udvarolni, hajtani, kezdeményezni, stb (nyilván értelmes lánynál, aki viszonozza az érzéseket)

Ráadásul nem írna rám napi 80 ijesztő, passzív-agresszív fiúcska, hogy legyek má' a csajuk.

2016. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
6%

Szeretnétek ti a teremtés koronái lenni, igaz lányok?:)


De mivel nem kaptatok pecset a teremtőtől, csak álmodozhattok a királyi férfiéletről.:)


Álmondjatok leányok, hogy reggelre kisarjad a pecsetek!

2016. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos, hogy örülnétek ti a nők hajtásának, amikor már az x-edik szärna rátok, mert nem vagytok az ideálja.
2016. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%
A nők általában akkor szembesülnek a teljesen normális, ambár nem tökéletes külsejű férfiak reménytelen helyzezével, amikor közeli ismerősük, rokonuk küzdelmét kénytelen végignézni. Persze abba nem gondolnak bele, ha egyszer minden nő tiptop pasit akar magának, akkor persze, hogy a férfiak zömét a nők egyszerűen levegőnek nézik.
2016. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%
És te tisztában vagy azzal, hogy éppen ugyanannyi nőnek sikerül párkapcsolatba lépnie, amennyi férfinek? (A heterók közül legalábbis.) Tehát ahány nőnek sikere volt az ismerkedés során, éppen ugyanannyi férfinak is sikere volt. Akkor meg mi itt a probléma? Vagy szerinted minden nő leszbikus és egymással ismerkednek? :D A férfiak meg mind heterók és emiatt hoppon maradnak? :D
2016. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
37%
16# Nem egészen. A nők számára társkeresés nem jelent mást, mint hogy ugyanaazt a pár férfit próbálják meg megszerezni egymás elöl. Szinte az összes jól kinéző férfi több nőt futtat egyszerre, mert a nők inkább bevállalják velük az értemetlen szexkapcsolatot, minthogy egy átlagos férfival normális párkapcsolatba lépjenek.
2016. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ milyen férfi. Jóképű férfiként semmit nem kell tenni. Vannak viszont olyan nők, akiknek ugyanolyan nehéz, mint egy nem elég jó férfinak, csak sokkal kevesebben. Azokat a nőket, akik minimum 20-22 éves korukig nem kellettek senkinek (tényleg senkinek!) és nem omlottak össze, tisztelem. Láttam már ilyet is.
2016. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
34%

15: férfi ismerősöm 90%-a boldog párkapcsolatban él.

Akinek évek óta nincs csaja, az nem véletlen magányos. Még csak nem is csúnya.

De olyan hiányosságai vannak, ami miatt bármibe lefogadom, hogy sose lesz barátnője.

2016. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
63%

#9el ertek egyet.


Sokkal egyszerubb itt nyavogni mint tenni erte.Azert nincs csajom mert ronda vagyok (Dzsudzsak szep?) azert mert alberletes vagyok (kulfoldon olyan magasak a lakasarak,h az emberek 3/4e alberletes,nem tema.Azert mert alacsony vagyok (Tom Cruise,vasemberes fazon nem jut eszembe a neve),azert mert mackos vagyok (edzoterem?futocipo?),azert mert nem jo a dumam (tele a youtube leszolitos videokkal).Azert mert csoro vagyok (tovabbkepzes,esti suli).Es sorolhatnam.


Az erosebb kutya bafik kerem.

A gyengebb kutya (a gyakorin) magyarazza h miert nem bafik.

2016. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!