Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, szeretetre kiéhezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, szeretetre kiéhezett ember hazugságok, vagy titkolózás nélkül ismerkedhet anélkül, hogy ezzel a ténnyel hátba szúrnák?

Figyelt kérdés

Rólam van szó!

Akármilyen kicsi, neki nem tetsző "problémát" talál bennem a velem társalgó nő (amin egyébként nem kéne fennakadni), egyből azzal jön, hogy ő mennyivel különb, mert neki nincs ilyen gondja, hogy magányos, vagy szeretethiányos. Ezért én egy szar ember vagyok, mert nekem van, így jól belém is rúg , ahol csak ér, mivel elmondtam neki egy idő után, hogy egyedül vagyok. Végzetes hiba volt közölni.


2016. okt. 6. 12:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy adod elő.

A párom 5-6 éve magányos volt, mikor összejöttünk, és nagyon szeretetéhes. Imádtam/imádom, hogy én segíthettem rajta ebben, kulturáltan kezelte a dolgot.

Másik ismerősöm aki össze akart jönni velem, na ő mindenáron rám akarta erőltetni magát, mondván hogy magányos és szeretetéhes, számon kérte rajtam, ha nem ő volt az első számomra a nap minden percében, követelőzött, öngyilkossággal fenyegetett, lelki terrorban akart tartani. Már nem beszélek vele.

2016. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ismerős, bár hozzáteszem, hogy bármilyen kis dologba belekötnek azonnal és rögtön emiatt "nem kellene többször találkozni". Aztán ennyi. Most komolyan hazudozni kell? Ez lenne a modern világ?
2016. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
53%

tudod az emberek nem örülnek annak, ha csak azért foglalkoznak vele, mert épp nincs jobb vagy mert unatkozik az illető stb. mindenki azt szeretné, ha önmagáért kedvelnék, és szívesen vannak vele, nem pedig csak egy pótvalaminek használják.


szóval azzal, ha panaszkodsz, vagy magad rossz színben tünteted fel, a másikban azt váltod ki; hogy azt hiszi, neked csak lelki szemetesláda, vagy valamilyen segítőkéz kell csak aki ebből kirángatja. és nem ő. hanem csak valaki.


inkább jobb valóban dícsérni a másikat és arról beszélni, hogy érdemesnek tatrod őt kapcsolatra azért amilyen. mert csinos, barátkozós, ügyes, okos, bármi

2016. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

példa:

volt már, hogy egy srác úgy akart velem találkozni, hogy az indoka az volt, hogy MERT egy órát késik a vonata és ráér.

na köszi, erre jó vagyok...??

hát tudod, mikor megyek én ilyen talira...


érted már?

2016. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy most erről van szó? Bár remélem nem a másik végletet támogatod, hogy mindig fanfárral fogadjon és hordszékbe ültessen, mint a "hercegnőjét"
2016. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésben van. magányos. neki csak arra kell valaki hogy ezt megoldja helyette.

senkinek nem az a dolga, hogy más ember bajait megoldja, pláne nem ismerkedésnél. a másikat önmagáért kellene szeretni, nem pedig kihasználni. mert ez is az, csak épp nem anyagi kihasználás.

számtalan eset van, , megvigasztalsz valakit, aztán lelép. mert csak arra kellettél, hogy talpra álljon. legalábbis ezt addig nem fogok megtudni mire kellessz, míg a másik nincs egyenesben.

2016. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

#6


De ez így megint a "tökéletesség az alap beugró" dolog. Amúgy nem kell most eljátszani, hogy annak rossz aki a kérdezővel van, mert neki is tuti valami előnye volt/van/lesz belőle.

2016. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

igen, előnye lehet annak, aki szintén magányos és szintén csak egy "mankót" keres.


csak ezek soha nem biztos alapok. mert nem tudni lelkileg erősen is kellene e a másik. ilyenre nem lehet alapozni.

2016. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

tipikus pl a szerelmi csalódottaknál. sír, alig akar élni, de vígasztalja valaki, aztán túllép végre rajta és irány az éjszaka és a csajoook. ezek után a mankó mehet a fr..ba..de könyörgésre lehet még foglalkozik vele tovább. mi több. újabb csalódásnál megint előveszi.


egészséges kapcsolatot lelkileg egészséges ember tud egészségessel kialakítani.

2016. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Jajj, megint félre megy a beszélgetés. Nem erről van szó, hogy egy pótlékot keresek, mert nincs más. Ugyanúgy koptatok le én is olyan nőket, akikben nem találom meg, amit keresek (Pl.: buta, agresszív, nem illünk össze), é s ne mondja senki, hogy a társasággal körülszórt emberek nem azt keresik, amire szükségük van. Minden emberi kapcsolat adok-kapok elven alapul.

Ennyi erővel megismered életed szerelmét egy piacon, a dinnyék között kutakodva, és ő erre faképnél hagy, mondván, hogy épp ő volt ott, és csak ezért ismerted meg, tehát ő csak egy pótlék... mi ez a hülyeség?

2016. okt. 6. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!