Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eljátszanám, hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljátszanám, hogy én egy gazdag, sikeres ember vagyok, akkor elvileg egy két csajnál lehetne sikerem?

Figyelt kérdés
Önmagamat adva senki nem kiváncsi rám. Ha előadnám, hogy befolyásos ember vagyok, akkor lehetne sikerem?

2016. okt. 2. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Persze, csak szerintem azokra a nőkre meg te nem vagy kíváncsi.
2016. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként hogy akarod ezt eljátszani? :D
2016. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A jelenlegi önmagadat is előadhatod érdekesebben. Egyébként mi lenne, ha arra törekednél, hogy gazdag és befolyásos ember légy (feltéve, ha tényleg erre vágysz) és akkor nem kell hazudni?
2016. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Hogy játszod el, hogy gazdag vagy? Most komolyan. Monopoly pénzzel?

Vagy felveszel hitelt a bankba, és mikor megkérdezik mire, rávágod, hogy "csajozásra kell"?

Szerintem a hasát fogja majd az ügyintéző a nevetéstől...

2016. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon nagy bajok vannak nálad, ha erre akarsz építeni bármit. Olyan nők kellenek akik a pénz meg a siker miatt lennének veled?

No comment. :)))

2016. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Monopoly pénz, ezen besírtam, kész :DDD
2016. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, okos nőknél nem lenne sikered, sehánynál. Legfeljebb pár butábbnál de csak ideiglenesen. Tudod a hazug ember előbb utolérik,....
2016. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
hosszas önismereti tanulmányozás során arra jöttem rá hogy ez sajnos nem ilyen egyszerü. Itt nem csak a pénzről van szó meg kényelemről.. Az, hogy valaki gazdag, sikeres, eleve úgy is viselkedik az élet különböző más területein, úgy kezel helyzeteket, elég talpraesett és nagy tudással rendelkezik,inteligens ami hitelessé teszi őt. Most hiába ha elmentek egy étterembe eljátszod a gazdagot, az hogy szürcsölöd az üditőt vagy rosszul áll a kezedbe az evőeszköz már ott elbukik a dolog hitelességét veszti, hogy ilyen alapvető dolgok nem mennek. Felszines nőknél 1 éjszakára jó lehet ez a trükk, de komoly hosszabb távra egy nőnek sem nyerő
2016. okt. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy-két csaj erre bukik, náluk siker lenne rövid távon. De arra készülj anyagilag, hogy nekik pénzes pasi nem azért kell, hogy a barinőknek legyen mivel dicsekedni, hanem hogy rendesen lehúzzák: nyitónak egy 15 ezres koktél, ha akarsz tőle aznap este valamit, akkor itatni kell rendesen,(5-10 koktél, szorozd be!) és aztán a menő kocsiddal felviszed a menő legénylakásodba.

Ha egy Suzukival akarod felvinni anyu lakásába, most felejtsd el.


És akkor csak egy estére adtad elő magad. Ha pár hétre kéne a csaj, akkor kösd fel a gatyád: a pénzes pasikra bukó csajoknak nem egy caros virág kell az első randin se.


Komolyan mondom, hogy a prosti olcsóbb és ott biztos a siker.

2016. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Ha hitelesen el tudod játszani, akkor a csajok nagy részénél sikered lenne.
2016. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!