Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnek ember és ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ember és ember között ekkora különbségek? Vagy tényleg ennyire könnyű vonzó pasinak lenni és csak én születtem rossz génekkel?

Figyelt kérdés
Életemben nem volt lehetőségem megcsókolni még egy csajt sem, miközben ismerek olyan pasit, aki alig tudja levakarni magáról a nőket és a konkuráló csajok a háttérben szétszedik egymást érte. Pedig azt sem mondanám, hogy nem vagyok jóképű csak a méreteim nem férfiasak emellett igényes és intelligens is vagyok. Sokszor olvastam nők véleményét arról, hogy csúnya férfi nincs, csak igénytelen. Ezek szerint mégsem elég, hogy a pasi igényes és egy hajszállal szebb legyen az ördögnél, hanem érdemes minél nagyobb mértékben konvergálnia egy Ryan Gosling kaliberű külsőhöz. Azt is érdemes megjegyezni, hogyha én egy teljesen szürke/átlagos csajt látok a barátjával együtt, akkor az a pasi szinte mindig legalább 7/10-es kaliberű, de legalábbis minden esetben legalább 175 magas, férfias alkatú, dús haja és jóképűnek mondható arca van. Tényleg én vagyok ennyire átlag alatti és semmi értelme nem lenne a sajnálkozásra, mert örüljek, hogy egyáltalán 1-2 nő néha rám pillant az utcán vagy a nőknek valóban nagy igényeik vannak? Ti mit gondoltok?

2016. szept. 17. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan már! Ha felöltözöl szépen megfésülöd a hajad és máris mehetsz ki az utcára hódítani! Sok sikert!
2016. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, más pasi nem azzal van elfoglalva, hogy pontozgassa az embereket, meg saccolgasson, ki hány centi. Így pedig ráér arra, hogy csajozzon.

Tudod, kevés nő tart vonzónak egy olyan SZEMÉLYISÉGET, mint a tiéd: pontozás, fikázás, irigykedés, centizgetés....

2016. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos a nőknél tényleg végletes a dolog. Vagy baromira vonzó vagy és akkor (szinte) az összes nőnek kellesz, még akkor is, ha pontosan tudják, sohasem tudnak rávenni normális, hosszútávú kapcsolatra. Vagy nem vagy baromira vonzó és akkor (szinte) az összes nő levegőnek néz. Nem állítom, hogy nincs kivétel, de olyan ritka, hogy az sem segít a férfiak többségén.


Persze az überválogatós nőket az élet rákényszeríti, hogy egy idő után alábbadják, mert egy bizonyos kor felett nincs mese, atomfickóból nagyon kevés van és kell el egy eltartó a szülés+gyerenevelés projekthez, tehát maradnak az átlagos külsejű férfiak.

2016. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A csajoknak a szemnél sokkalta erősebb erogén zónájuk a fül. Csak nem harapdálni kell, hanem a megfelelő szavakat duruzsolni bele.
2016. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3: A legrosszabb az egészben viszont az, hogy sajnos én testalkatra bőven átlag alatt vagyok, persze lehet később majd összefutok egy olyan nővel az életemben, aki az érdekeitől vezérelve később majd a kisfiús alkatomat is képes lesz elfogadni, de nincs sok esély rá.
2016. szept. 17. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha az alkatod rossz, gyúrj. A legtöbb nőnek az kell, hogy első látásra megfogd. Ha ez nem jön össze, utána felesleges teperned. Szóval, dolgozz az első látáson. Az ismerkedés évről-évre felületesebb lesz.
2016. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hiába gyúrok, attól csak izmosabb leszek, de magasabb nem. Márpedig ha már első látásról beszélünk, az jóval fontosabb nekik, hogy mennyire tudnak felnézni rám, mintsem az, hogy 55 vagy 70 kiló vagyok.
2016. szept. 17. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben például tévedsz kérdező. Egy izmos pasi mindig "jobb látvány" mint egy vékony csontos.
2016. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2016. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: 169
2016. szept. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!