Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy hányadán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy hányadán állunk?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz.


Az exemmel 3 évig voltunk együtt mikor szakítottunk,és azóta is jó barátok vagyunk.


Tudja,hogy az egyik haverja tetszik nekem,és ő maga mondta,hogy beszéljem meg a sráccal,mert így csak szenvedek.


A barátjával mindennap beszélünk és találkozunk is.

Pár napja megkérdeztem,hogy mit gondol rólam mint nő. Azt válaszolta,hogy nagyon szép vagyok és az ilyen csajok tetszenek Neki,mint amilyen én vagyok.

Viszont utána mondta,hogy az exemet tiszteli annyira,hogy nem jönne velem össze.

Emiatt a mondat miatt nem tudom mit gondoljak,mert írja,hogy megölelne,egyfolytában bámul és minden reggel ír nekem,hogy "jó reggelt,hogy aludtál?"


Lehet picit zavaros lett,de kavarognak a gondolatok a fejemben.



2016. okt. 6. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megbeszélitek, például?


Komolyan nem értem, miért kéne a homályban tapogatózni meg barkochbázni. A jó kapcsolat alapköve a kommunikáció. Megkérdezed, hogy ő mit gondol, aztán elmondod, hogy te mit gondolsz. Könnyű.

2016. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért, az exed zavarná? Ez csak feltételezés. Erősen kifogásszagú...
2016. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:

#1 +1


Mondjuk ő megmondta, hogy nem jönne össze veled. Azt kéne megbeszélni, hogy akkor ne is játszadozzatok egymással.

2016. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az exem nem zavarná,ezt ő mondta.

Ők viazont nem szoktak ilyen dolgokat megbeszélni.


1#félek hogy elveszítem.


3# igen épp ezért nem értem.

Azóta is minden nap ír,szórakozik velem,bámul és 18+-os dolgolat ír.

2016. okt. 6. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondta nyíltan, hogy nem jönne veled össze.Olvasd el még egyszer amit írtál,és rájössz, hogy kár a gőzért.
2016. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szólj az exednek, hogy mondja el a srácnak, hogy őt egyáltalán nem zavarná. Aztán majd kiderül, hogy a haver tényleg emiatt nem akar téged vagy csak kifogás volt.
2016. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok az egyetlen de én nem is értem a kérdést. Mármint most mit szeretnél tudni?
2016. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben leírt és a kommented üti egymást! Egyszer azt írod, hogy nem jönne veled össze az exed miatt, aztán azt, hogy nem zavarja? Most vagy te zavarodtál össze vagy ő beszél össze-vissza. Kérdezz rá egyenesen és az is jó ötlet lehet, hogy az exed megmondja neki, hogy nem gond részéről.
2016. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!