Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettem valakibe akibe nem kellett volna, persze később derült ki, hogy egy gyerekes hazudós .. ember. Hogy lehet minnél gyorsabban elfelejteni?

Figyelt kérdés
Kutyaharapás szörével nem pálya, mert csunya vagyok vagy nem tudom de nem igazán vagyok kelendö....

2016. okt. 6. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rossz emlékekre koncentrálj, akkor hamar meg fogod utálni.
2016. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve nem sikerült. Pedig gondolok rossz dolgokra de attól még a lényeg az szép volt, jó és romantikus. Ugyhogy fáj még mindig,nem tudom h lehetne elfelejteni.. Talán a pasi már nem is gondol rám.. 25l
2016. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj másra! :) Itt az új hobbit, barátokat, stb-t szokták javasolni és beválhat. Nekem egy fiú barátom, mondta, hogy edzek! :) És milyen igaza van. :) Egyrészt elfáraszt, nem fogok órákig álmatlanul feküdni az ágyban és gondolkodni, felszabadul rengeteg boldogság hormon és jobban nézek ki utána! :)
2016. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!