Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves fejjel beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves fejjel beleszerettem egy 18 éves srácba, úgy érzem, kölcsönös! Csak tartok a reakcióktól, kevés ma a toleráns ember. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

8 évvel idősebb a barátnőm. Aki ismerő őt (tehát a korát is), akkor azt hiszi, hogy 15 évvel fiatalabb pasija van.

De a közös barátaink mind örültek a kapcsolatunknak. A szülőkkel már nehezebb megértetni...

2011. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Világ életembe a idősebb korosztály vonzott. Erre mi történik velem múlt héten? Megismerkedek egy 20 éves sráccal, és nagyon jól elvagyunk. Mikor barátaimnak mondtam, csak mosolyogtak, és azt mondták, hogy hajrá.

Meg is lepődtem rajtuk.


Ha a társadalom elvárásainak akarsz megfelelni, akkor helytelen. De ha önmagadra és a srácra figyelsz, akkor nincs vele semmi gond. Elvégre már ő is felnőtt. Tervezgetni nagyon előre nem kell. Bízd rá magad a sorsra, és majd alakul valahogy. :)


24/n

2011. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok az a 6 év. Aki soknak gondolja, az még nem volt szerelmes...
2011. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen ugyanolyan, mint fordított esetben (amikor a fiú idősebb). Ha az is normális, akkor ez is. Semmi különbség nincs a két eset között.
2011. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ki a túrót érdekel, hogy mások mit gondolnak? Ha szeretitek egymást le vannak magasról...
2011. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És ugyan mit tehet az akinek nem tetszik? Ha beleszerettél akkor hajrá:)
2011. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Jó értelmes lehetsz, ha 24 évesen attól rettegsz, hogy mit fognak szólni mások. Szerintem hagyd békén szerencsétlent, mert ez már most el van baszva.

2011. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Nem mondtam, hogy rettegek, azt mondtam, hogy tartok a reakcióktól. Szerintem ez még nem bűn, kíváncsi voltam mások külső szemmel hogyan látják a dolgot.

Köszi mindenkinek a pozitív válaszokat! :)

2011. dec. 15. 23:11
 9/23 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy ez bűn, sőt baromi sok embert nem is érdekel, így változatlan a kérdésem, hogy ki a faszt érdekel mások véleménye.
2011. dec. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dasztan ***** válasza:
Miből gondolod hogy kölcsönös?
2011. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!