Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok, és beleszerettem egy nagyon rendes lányba. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Meg akarok változni miatta, de félek nem bízik bennem! Nem akarom lerohannni, nem akarom erőltetni, nem akarok erőszakos lenni, de akarom, szeretném, ha látná, tudok sokat változni miatta, szinte mindenben, csak adjon egy kis időt, hogy bizonyíthassak. Hogy érjem ezt el? És ez most így szánalmas lesz a végére, de meg akarok halni, ha ő elvész nekem örökre... :S

mert nem akarok rossz lenni és csak érte tudnék megváltozni csak az adna erőt hogy ő van nekem...


2010. jan. 17. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
halj meg
2010. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nyomást egy nő se bírná ki,úgyhogy gyorsan felejtsd el ezt a szöveget!

A lány ismer téged régóta,tudja milyen vagy? Vagy most kezdetek ismerkedni és tudod,hogy mik a hibáid és ezeken szeretnél változtatni,hogy ő elfogadjon?

Egyébként ez egy nemes cél és dícsérendő,de emelett ijesztő is.Az az ijesztő,hogy ilyen rossz véleménnyel vagy magadról és akkora terhet teszel a lány vállára azzal,hogy csak ő képes téged megváltoztatni és ha ő nem kér belőled,akkor neked véged. Ezt kérlek ne add elő így neki,mert holnap útlevelet csináltat és még az országot is elhagyja.

Ha tudod a hibáid,akkor tudatosan tegyél ellene.A lány felé viszont ne mutassa egy halom problémával küszködő férfit,hanem az udvarlás róla szóljon.Bókok,randik,ajándékok és ne keseregj a randik alatt,hanem próbáld őt megnevettetni,érezze jól magát veled,ne ő legyen a pszichológusod.

Sok sikert!

2010. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én egy állítólag rendeslány vagyok, akibe beleestem arra meg állítólag nem illik hozzám. De ez butaság. Talán neki is csak te kellessz, és nem mert "rossz ember vagy", hanem mert megláthatja benned a jót, olyan jót ami másban nincs meg. Én például nem is hittem el, hogy rossz lenne, soha nem mások pletykái alapján tekintek valakire, sőt általában arról gondolok valmi nem túl kllemeset, aki rosszat mond másokra.... bár az én helyzetem más eset mert az a fiú belém nem volt szerelmes...bár lett volna. Ha úgy érzed szeretnél valamiben változni változzál érte. legyél vele kedves, előzékeny, és beszélgess vele, hagyd, hogy megismerjen, hogy milyen ember is vagy igazából.
2010. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"1. Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát. Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt"

Miben kellene változnod?Miben változnál?Régen rossz,ha nem magad miatt akarsz megváltozni,hanem egy lány miatt!Egyébként ez érzelmi zsarolás.."Megváltozok ha együtt leszel velem."Hülyeség.Ha nem jön össze a dolog,akkor meg te leszel a legszemetebb ember a világon és minden nővel majd k*rvaként bánsz??Pfff.Egyszerű tanyasi felfogás.Ne csak gondolatba változz meg,hanem cselekedj azonnal!Hajts érte,tégy meg mindent,és ha nem sikerült,akkor mondhatod,h te mindent megtettél.

2010. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!