Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elvan keseredve, amiért nincs régebb óta párja? Nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Egy éve nincs senkim, lehetett volna, bevallom, de válogatós vagyok, és ez nem azt jelenti, hogy lerázok minden egyes fiút, hanem épp ellenkezőleg, beszélgetek velük és menet közben derül ki, hogy pl valaki nem tetszik, mert 8 osztálya van vagy pedig azért mert túlsúlyos stb. Nagyon zavar hogy minden egyes barátnőm boldog párkapcsolatban él évek óta, én pedig egyedül vagyok. Nem nagyképűségből, de nem hiszem, hogy csúnya vagyok, szerintem átlag, tanulok még, ezért nem meglepő szerintem, hogy intelligens pasit keresek, emelett fontosnak tartom, hogy legyen jó a humora, ne unatkozzak mellette és legyen helyes.

Néha értelmetlennek látom az életemet, sírok gyakran, amiért senkinek se kellek, zavar az is, hogy aki nekem "megfelelne" annak én nem. Érthető, hogy nem akarok minden egyes sráccal összejönni aki udvarol, de sehogy se tudom mit tegyek ellene. Járok bulizni, de sose talál meg semmi értelmes fiú, vagy túl fiatalok, vagy túl idősek, vagy perverzek... stb.

21L


2016. okt. 7. 14:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj, de ha megtalál 20 srác, és egyik se jó neked akkor nem a 20-al van baj, hanem az eggyel. Ha te is tömegtermék szépfiúkra hajtasz, akkor meg az tudatosuljon benned, hogy rájuk elég sokan rá vannak gerjedve, és valószínű nem egy átlagos lányt fognak választani. Amúgy azon kívül, hogy jársz bulizni mit teszel az ügy érdekében? 23/F
2016. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Akikre azt mondom, hogy tetszenek, azok nem azok a mai átlagos szépfiúk, ahogy te mondod. Nem teszek semmit, még mit tegyek? Ha odajön valaki akkor beszélgetek vele, de ha látom hogy nem tetszik akkor közlöm vele szépen a dolgot. :)
2016. okt. 7. 14:49
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Legyél nyitott, mosolygós, akik tetszenek azokkal szemezz, mutass feléjük jeleket, és hasonlók :)
2016. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
22%

En is sok evig szingli voltam. Aztan elegem lett. Ramtapadt egy pasi: evek utan kiderult, h a logisztikus szakiranyu diploma nem igaz. Erettsegije sincs. Meg a leszokoban vagyok a dohanyzasrol allapotbol lsncdohanyos lett.

En is valogattam, de ha nem hagyom abba, meg mindig szingli lennek.

Ha kapcsolatfuggo vagy, gyere ossze , aki radtapad.. Nem baj, ha nem illetek ossze. Ugyse maradtok egyutt eletetek vegeig.

:D

2016. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

Rengeteg ilyen kérdés van, úgyhogy ha ez egy valós probléma és nem egy újabb provokáció a helyi frusztrált fiúcsapatnak, akkor érdemes visszaolvasnod.


Egyébként a leírtak alapján nagyon egyszerű a helyzet: a kereslet nem találkozik a kínálattal. Nyilvánvaló, hogy minél több és összetettebb elvárásod van, annál kevesebb fiú fog megfelelni nekik. Ugyanakkor teljesen érthető, ha nem akarsz engedni az elvárásaidból, hiszen miért lennél együtt olyannal, akivel nem érzed jól magad. Amit tehetsz, hogy továbbra is minél intenzívebb szociális életet élsz és adott esetben te kezdeményezel azoknál a fiúknál, akik megfelelnek az igényeidnek. Ha kezdeményezni nem szeretnél, akkor pedig türelmesen vársz.

2016. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
nem tudok olyan fiúval járni, aki nem is jön be külsőre illetve olyannal akivel nem tudok mindenről órákig beszélgetni...
2016. okt. 7. 14:57
 7/33 A kérdező kommentje:
utolsó: milyen kezdeményezésre gondolsz? :)
2016. okt. 7. 15:00
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem, engem hidegen hagy a dolog, nem görcsölök ezen. Ha lesz, akkor örülni fogok, de ha nincs sem bánom, élem az életemet. Tedd így te is! :)

Mellesleg felejtsd el az ideál fogalmát, mert az nem egy létező személy, csak egy gondolat. Lehet, hogy egy mackósabb srácban megtalálnál mindent, amit keresel, de lepattintod, mert van 5-10 kg feleslege. Nem azért írom, mert én ilyen lennék. Csak ritkán van olyan az életben, hogy te majd azt kapod, amit rózsaszín vattacukros álmaidban kergetsz, oda kell tenned neked is magadat és realitás talaján mozogni, kompromisszumot kötni bizonyos értelemben. Tulajdonképp azt látom, te nem azért akarsz valakit, hogy együtt közösen felépítsetek egy harmonikus kapcsolatot és adhass, hanem csak magadat sajnálod. Ez probléma.

2016. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nem nagyok az elvárásaid. Lényegében annyi, hogy legyen vonzó, humoros és értelmes. Ez szerintem elvárható. Az már más probléma, hogy neked egy éve nem akadt ilyen srác, pedig nem ritka dolog. Esetleg ha nagyon zavar kezdeményezz te is vagy várj és majd összejön valamikor.
2016. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
#7 hogy akarsz intelligensebb fiú, ha még a kezdeményezés fogalmát sem ismered? :)
2016. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!