Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használnak ki állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használnak ki állandóan?

Figyelt kérdés
Mindig a legtöbbet adom minden kapcsolatomban, anyagilag és érzelmileg is. Nem azért hogy "megvegyem" a lányok szeretetét, hanem mert szeretem kényeztetni őket. Nagyon szeretnék boldoggá tenni valakit aki ezt viszonozza, legalább érzelmileg. Mit tegyek? Köszi a segítséget! :) 22F

2016. okt. 7. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát

2. minek adsz bele a legtöbbet? nem hallottál még a fokozatosság elvéről?

3. azért használnak ki, mert egy balfácán vagy, aki nem tanul a saját hibájából!!!

4. annak adj többet, aki megérdemli, erre jó a kommunikáció, hogy megismerd a másikat, hogy érdemes-e vele tovább tervezni!

2016. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem azért nem lehet kihasználni (sem anyagilag, sem érzelmileg, sem szexuálisan), mert ha valamit adok, akkor azt azért adom, mert nekem jó, és nem várok érte cserébe semmit. Abban a percben, ahogy úgy érzem, hogy már nem okoz nekem örömet adni, mert elvárássá vált, vagy a viszonzatlanság miatt elvesztem a kedvem, rövidre zárom a dolgot. Neked is ezt a hozzáállást tudom csak javasolni. Ha úgy érzed, hogy neked öröm egy lányt kényeztetni, akár viszonzás nélkül is, akkor ne érezd magad kihasználva, hiszen cserébe megkaptad a kényeztetés örömét. Ha meg azt érzed, hogy nem azt kapod cserébe, amit elvártál (szóval ha mégis valami viszonzást vársz), akkor hagyd abba az adakozást. Azzal legyél bőkezű anyagilag is, érzelmileg is, aki ezt tudja értékelni, és viszonozni.
2016. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyafogj amennyit csak bírsz és mondd el, hogy milyen autód van... azt szeretik a csajok.... kihasználni:) a lúzereket mindig átverik. ne légy lúzer...
2016. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, mert kit megcsalnak az lúzer? Honnan tudjm h az adott lany kivel hempereg amikor én éppen dolgozom? Egyszerűen csak arról van szó, hogy akiket választok, csak a pénzemet akarják, nem engem.
2016. okt. 7. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, mert kit megcsalnak az lúzer? "


Nézz már mélyen magadban öregem! Azt hiszed, hogy te olyan hibátlan vagy? A saját életedért te vagy a felelős! Ha hibázol, akkor azért egyedül te vagy a felelős!


És vajon miért is csaltak meg téged?


Gondolkozz már egy kicsit!! Senki se mondta, hogy már a legelején kényeztesd el a csajokat!


És mennyi KOMMUNIKÁCIÓ volt köztetek, ami mély volt, őszinte és nyílt?

Ja, hogy semennyi? Akkor ne csodálkozz, hogy pofára ejtenek téged sorozatosan, ha TE MEG NEM TANULSZ A HIBÁDBÓL!!

2016. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, te honnan veszed hogy nem volt semennyi mély beszélgetés köztünk? Na mindegy, köszönöm a "válaszokat"...
2016. okt. 7. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:

onnan kérdező, hogy egy igazi őszinte, mély kommunikációból leszűrhető, hogy ki milyen, és azonnal lehet dobni a másikat, és akkor nem fog csalódás érni, hogy pl. megcsalnak te észlény!


de hát, te még a 100-szori hibádba is bele fogsz esni, hisz úgysem fogsz változni.

2016. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Leírhatnánk neked, hogy ugyan, te nagyon rendes csávó vagy (ezt simán elhiszem neked, nem ezen a hangsúly) és mindent jól csinálsz (!), de ne viccelj már, ha ez így lenne, nem itt kérdeztél volna.
2016. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nehezen feltételek rosszat a másikról. Így igenis beleesek ebbe a hibába újra meg újra. Inkább az a kérdés hogy miért csak ezeket a lányokat vonzom, a normalisakat miert nem?
2016. okt. 7. 23:37
 10/10 Fish1 ***** válasza:

Azért vonzod az ilyen lányokat, mert minden negatív élethelyzet egy megoldandó életfeladat, de még nem oldottad meg ezt. Ezért újra és újra ugyanabba a helyzetbe kerülsz. Egészen addig, ameddig nem állsz hozzájuk másképpen. A változás mindig belőled indul el: ha másképpen állsz hozzá az emberekhez, ők is másképpen fognak viszonyulni hozzád.

Szerintem ha megismerkedsz valakivel, akkor valóban kövesd a fokozatosság elvét, ahogy azt már valaki írta előttem helyesen. Ha pl. egyből olyannal indítasz, hogy az első randikon már csilliárdos helyekre viszed a lányokat, vagy túlzottan megvillantod azt, hogy jól állsz anyagilag, akkor fennáll a veszélye, hogy ezt kihasználja valamelyik, mert imponál neki, hogy egy pasi kényezteti, de viszonzásul nem ad semmit. Szerintem eleinte viselkedj velük úgy, hogy egyszerű helyekre mentek, és ismerd meg őket rendesebben, mielőtt többet szánnál rájuk. A lelkedért szeressenek, ne a pénzedért.

2016. okt. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!