Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ilyen magassággal a nőknél?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok. Sok szimpatikus, csinos nő van, aki vagy velem egy magas, vagy kicsit magasabb lapos talpú cipőben is, így magassarkúban bele se merek gondolni. Hozzájuk nagyrészt oda se megyek, mert feleslegesnek érzem.


Többnyire a tőlem alacsonyabb lányoknál kezdeményeztem idáig is, mert tudom, hogy a nőknél fontos, hogy a párjuk magasabb legyen náluk. Viszont sokszor kaptam így is elutasítást a magasságom miatt. 155-160 cm körüli lányoktól is kosarat kaptam pl. olyan szöveggel, hogy: "190 alatt nem állok szóba pasival."


Online társkeresőkön is próbálkoztam már, de ott is nagyrészt olyan adatokkal találkoztam, hogy egy 160 cm-es lány pl. ideálnál minimum 190 cm-es magasságot vár el. Velem azonos magasságú vagy magasabb lányok profilját meg se mertem innentől nézni. :(


Milyen közeledést ajánlotok? Mert lassan elfogy az önbizalmam egyáltalán kezdeményezni is. :(


28/F



2016. okt. 9. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

172 cm még nem olyan nagyon alacsony. Én is ennyi vagyok nőként, és a férjem velem egyforma magas. A férfi unokatestvéreim pár centivel alacsonyabbak is nálam, és mindketten nősek (egyikük felesége picit magasabb mint ő).


Amúgy szerintem jobban jársz, ha élőben próbálkozol. Online sokkal hajlamosabbak számok alapján kategorizálni az embereket. És szerintem veled egy magasságúaknál is nyugodtan próbálkozhatsz :).

2016. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, 173 még nem olyan alacsony*

Ezt akartam írni. Én vagyok 172 :).

2016. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt szard le azokat, akik 160 cm meg hasonló magasságellett 20-30 cm különbséget írnak elő, akik pedig nem teszik, azokkal ismerkedj nyugodtan. Ha nálad alacsonyabb 2-3 cm-el, az már jó.
2016. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 168 vagyok párom szintén ennyi :)

szerintem messze nem esélytelen a dolog. A közeledés milyensége rajtad múlik és minél többet próbálkozol annál valószínűbb hogy találsz valakit. Szerintem a lényeg hogy ne játszd meg magad és ne égimeszelőkkel próbálkozz a nagy számok törvénye alapján lesz olyan lány akinek te pont megfelelsz ahogy vagy.

2016. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajna marad a jobbkéz.
2016. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább viszgáld meg miért nincs önbizalmad és tegyél ellene. Vizsgáld meg miért akarsz megfelelni minden nőnek. Szerethiányos és ebből adódóan társfüggő vagy? Legyél férfi, aki magának adja meg ezt a szeretetet, aztán majd tapadnak rád a nők. Egy férfi nem áhitozik nők után. Választ egyet és meghódítja. De ahhoz, hogy választani tudj először le kell győznöd a függőséged, mert ha az alapján választasz, akkor nem te választasz.
2016. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A függőséged pedig nagyon egyszerű legyőzni, pusztán maximálisan őszintének kell lenned magadhoz. Vállalni önmagad.
2016. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok, ne legyél kiskutya:D


https://www.youtube.com/watch?v=wcdj5iUF7RU

2016. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
legyél farkas
2016. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt nem a magasságoddal van baj. Valamit te rontasz el, mivel 173 centi közel az átlagmagassághoz van, ha sportolsz és odafigyelsz a tartásodra egy nő sem fog elutasítani emiatt a tulajdonságod miatt ( persze nem 180 centisekre gondolok ).


Amúgy szeretném megjegyezni én 169 centi vagyok és van barátnőm, persze sok elutasítást kaptam régen én is, de még nem találkoztam olyan csajjal, aki azzal koptatott volna le, hogy 190 alatt nem állok szóba pasikkal... szóval ez számomra rejtély!

2016. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!